«

»

Po výhře v loterii může být váš největší a nejdražší dům na světě. S jeho koupí spěchat nemusíte… nikdo ho totiž nechce!

Foto: pixabay

Unikátní dům s názvem The One ve městě Bel-Air nedaleko Los Angeles má několik NEJ. Jedná se o největší, nejdražší, nejluxusnější a nejbizarnější dům na světě. Také je to ale ta nejzbytečnější investice, se kterou můžete mít jen problémy. Už teď tento dům nikdo nechce, proto šel se svou cenou výrazně dolů. Hádáme, že teď by vám na něj stačila i maximální výhra v Eurojackpotu – 2,5 miliardy korun.

Dům má 20 ložnice, 25 koupelen, 50 parkovacích míst v podzemní garáži…

I vám mohou výherní výsledky Eurojackpotu rozdráždit chutě natolik, že zatoužíte vlastnit největší dům na světě. Jím je bezpochyby The One nedaleko Los Angeles, který stojí na ploše neskutečných 9 290 m2. Má 20 ložnic a 25 koupelen, což by vydalo spíše na hotel. Dále můžete v domě parkovat svých až 50 plechových miláčků, jestli vám ale na ně po koupi tohoto domu zbudou nějaké peníze. V největším domě nechybí bazén, kadeřnický salón a noční klub až pro 900 hostů! Kdo stojí za takovou bizarností? Dům nechal postavit realitní developer a filmový producent Nile Niami a původně za něj požadoval 500 milionů dolarů (to je dnes nějakých 11 miliard korun). Na to byste museli plný Eurojackpot trefit alespoň 4x a zbytek zaplácnout hypotékou…

Aktuálně jej však můžete mít za hubičku… protože se ukázalo, že dům The One nikdo nechce. Dům původně klesl na cenu 350 milionů korun a teď se prodává pouze za cenu dluhu, který na domě vázne. Dohromady s neuhrazenými náklady na provoz domu to dělá přibližně 3,5 miliardy korun. No, nekupte to!

Dům, který by vás zadlužil už po měsíci bydlení v něm

Kdybyste přece jen trefili Eurojackpot ve výši 2,5 miliardy, možná byste se s Nilem nějak domluvili. Hned potom, byste ale museli trefit další plný Eurojackpot, abyste vůbec měli na provoz domu. Vzhledem k jeho nákladnému charakteru vás spíše dům „sežere” zaživa.

Možná byste v tomto domě mohli rozjet hotel, ostatně to se vzhledem k prostoru i jeho vybavení nabízí… jenže ani to se nejspíš nevyplatí, protože v opačném případě by po této nabídce už někdo skočil.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru