«

»

Po výhře v loterii můžete bydlet jako světové celebrity

Foto: pixabay

Výhra v loterii vám může splnit řadu vašich snů, a to třeba bydlet jako slavný Hugh Jackman, Janet Jackson, Sean Conery a další celebrity. Jejich vily a penthousy jsou pro obyčejného smrtelníka bez výhry ve Šťastných 10 či v jiné loterii zkrátka nedosažitelné.

Byt Hugha Jackmana je k mání za 911 milionů

Na byt Hugha Jackmana vám výherní výsledky Šťastných 10 nejspíš stačit nebudou. Za trojpodlažní byt na Manhattanu chce australský herec 911 milionů korun. No nedivte se, byt je luxusní, elegantní a vzdušný. Jeho největším tahákem je nejen lukrativní adresa na Manhattanu, ale hlavně výhledy. Ze svých oken Jackman dohlédl na řeku Hudson, na panorama New Yorku i na sochu Svobody. Každé patro má svou vlastní terasu a hlavní ložnici nechybí ani vířivka a sauna. Těžko říct, proč se herec rozhodl prestižní byt prodat. Nejspíš vlastní ještě tři takové a tento byl ten nejošklivější z nich.

Historické sídlo Turville Grange v anglickém hrabství Buckinghamshire je k mání za 544 milionů

A pokud by se vám rušný Manhattan nelíbil, můžete se klidně přesunout na klidný anglický venkov a ještě ušetřit. K mání je totiž luxusní sídlo Turville Grange v anglickém hrabství Buckinghamshiré, ve kterém jednu dobu pobýval také herec Sean Connery. Opět je zde potřeba spíše než Šťastných 10 trefit Eurojackpot. Částka 544 milionů rozhodně není malá, zato na vás dýchne historická atmosféra druhé poloviny 18. století. Sídlo nabízí až 5 obývacích pokojů, několik koupelen, další řadu soukromých pokojů a dokonce i výtah. Na párty po výhře ve Šťastných 10 zkrátka jako dělané.

I vy můžete po výhře v loterii pokukovat po nových nemovitostech. Ty přitom mohou mít podobu luxusních paláců a sídel, o kterých se vám před výhrou ve Šťastných 10 ani nesnilo.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru