«

»

Po výhře v loterii můžete mít problém s vyplněním vašeho volného času

Foto: pixabay

Výhra v Korunce nebo v jiné loterii s sebou nenese jen výhody. Má i řadu úskalí. Jedním z nich je i fakt, že po výhře v loterii vám může reálně hrozit, že se ukoušete nudou. Tedy za předpokladu, že rychle nevymyslíte, jak vyplnit vaše volné dny… s podobným problémem se řádně vypořádal i loterijní výherce z roku 2016 Steve Walsh. Teď, když nemusí chodit do práce, začal vyrábět zahradní dekorace. Nejen pro sebe, nýbrž i pro potěšení dalších lidí.

Šťastná čísla změnila mnohé

Steve Walsh vyhrál s manželkou Jill v roce 2016 v Lottu 1 milion liber (to je dnes téměř 30 milionů korun). Takovou částku vám Korunka výherní výsledky sice nepřinesou, o nižší milionové částky však v této loterii hrát můžete. Jak Steve říká, mnohé se pro něj i jeho rodinu po výhře v loterii změnilo. Najednou nebylo kam se hnát, proč ráno vstávat, všechny složenky byly předplacené. Případy, kdy nemáte do čeho píchnout, jsou podle Steva velmi nebezpečné. Hlavně ve spojitosti s mega výhrou. Prakticky jste jen krůček od lenošení, nicnedělání a klidně můžete sklouznout i k alkoholu. Co zaručeně udrží milionáře v sedle, je zábavná a smysluplná aktivita. Tu si Steve vymyslel už několik měsíců po výhře. Začal vyrábět zahradní dekorace, fontánky a líbivé květináče na zahradu.  Nejprve díla vystavoval u sebe na zahradě, pak je nabídl hospici, ve kterém své poslední chvilky trávila jeho švagrová.

Teprve až po výhře v loterii můžete přijít na to, jaký je váš talent

Jak Steve pro loterijní společnost uvedl, dříve ho ani nenapadlo vyrábět podobné věci. Celé dny bohužel trávil v práci, a proto mu moc sil a energie na toto krásné hobby už nezbývalo. Možná, že i vám pomůže výhra v Korunce odhalit, pro co máte talent. Zpátky ale ke Stevovi, který už vyrobil zahradní fontánku pro sebe i pro hospic v místě jeho bydliště. Podle něj pohled na rozkvetlé květiny a vodu pomůže tamním obyvatelům relaxovat a umožní jim to na chvíli zapomenout na bolesti a nemoci, které prožívají. Jak říká, teprve se ve výrobě zahradních dekorací dostává do varu a dál se zdokonaluje. Proto nepochybuje o tom,  že pod jeho rukama vyroste ještě mnoho zahradních fontánek. A v čem výhra v Korunce zdokonalí vás?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru