«

»

Po výhře v loterii můžete na silvestrovské večeře chodit ke Gordnu Ramsaymu

Foto: pixabay

Pokud výhru ve Šťastných 10 stihnete ještě před silvestrem, možná ještě najdete místo v luxusní restauraci Gordna Ramsayho, kde za šestichodovou večeři zaplatíte v přepočtu přes 11 tisíc korun, a to ještě v ceně nebudete mít zahrnuty nápoje ani dýško. I přes trochu vyšší ceny, to může být v souvislosti s výherními výsledky Šťastných 10 ideální způsob, jak oslavit konec roku.

Na povečeření u Ramsayho, abyste vyhráli v loterii

Až trefíte nějaké ty miliony v loterii Šťastných 10, jen těžko se vám bude chtít sedět doma na zadku. Potom pro vás máme tip, a to večeři v luxusní londýnské restauraci Restaurant Gordon Ramsay, která funguje už od roku 1998 a pyšní se třemi michelinskými hvězdami. Za večeři si v tomhle podniku jistě připlatíte, na druhou stranu se zážitku nevyhnete. Za silvestrovskou večeři u Gordna Ramsayho zaplatíte klidně i 400 liber (to je v přepočtu 11 tisíc korun). A pozor, v ceně nejsou zahrnuty nápoje ani dýška, proto raději počítejte s o něco vyšší cenou. Ale co, jednou za čas se klidně můžete rozmazlit, nebo ne? V případě tohoto zážitku vám bude naservírováno šestichodové menu, po kterém se budete olizovat až za ušima. Gastronomický zážitek ve vás vyvolají hřebenatky ze skotských Orknejí, těstoviny a francouzský sýr Comté, telecí brzlík s makadamovými ořechy a perigordskou omáčkou nebo kaštany s iberskou šunkou. To jsou přece jen jídla, která si ani po výhře ve Šťastných 10 jen tak dávat nebudete, no  ne?

Na večeři u Ramsayho můžete i ušetřit

Ale pokud se rozhodnete šetřit i přesto, že vám výhra ve Šťastných 10 přistane na bankovním účtu, klidně můžete. O něco levněji se můžete najíst i v dalších Ramsayho podnicích, kde za bramborový salát, uzeného úhoře a další chody zaplatíte v přepočtu „jen” 8300 Kč. Navštívit však můžete i Gordon Ramsay Bar and Grill, kde se čtyřchodové menu nabízí v přepočtu za čtyři tisíce korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru