«

»

Po výhře v loterii na svah jedině v Dior kolekci

Foto: pixabay

S výhrou ve Sportce se zásadně změní váš život, a to včetně řady maličkostí. Například i zimní dovolená, může dostat úplně jiný rozměr. Nejenže můžete na hory letět svým soukromým vrtulníkem, nýbrž vás od hlavy až k patě na svah může obléknout Dior. A protože nejspíš budete chtít být hezky sladění, na celý komplet si připravte stovky tisíc.

Lyžařské brýle za 20 tisíc, sáňky nebo lyže za 190 tisíc korun

Každoročně Dior a další významné značky jako třeba i Louis Vuitton myslí na své příznivce lyžaře. Ty na svah nepustí jen tak v něčem, a tak se nelze divit tomu, že je péřovka vyjde klidně i na 100 tisíc korun. V roce 2021 Dior spolupracoval s umělcem Petrem Diogem, který snowboardy, lyže a sáňky ozdobil vysokohorskou tematikou. Přitom na koupi tohoto vybavení by se Sportka výherní výsledky více než hodily. Lyže z kolekce Dior Ski 2021 měly cenovku 190 tisíc korun, stejně tak i sáňky. Za snowboard zájemci zaplatili jen o něco méně. Dior lyžařské oblečení a vybavení je slušivé i funkční. Jediným problémem tak zůstává cena. Za kompletní outfit může zájemce klidně utratit i 250 tisíc korun. Zdá se vám to moc? Takhle vás může rozmazlovat výhra ve Sportce!

Pořídit si můžete nejdražší lyže na světě

Vzhledem k výši výhry ve Sportce, můžete na horský svah vyrazit i s nejdražšími lyžemi na světě. Mezi ně bezesporu patří lyže z uhlíkového vlákna, které vznikly ve spolupráci značek Lacroix a Pinel and Pinel. K dostání jednu dobu byly za jen těžko uvěřitelnou cenu 1 700 000 Kč. V této limitované edici vzniklo jen 10 kusů a zájemce k nim dostal i luxusní kožené pouzdro. Brýle a rukavice k těmto lyžím byly už jen příjemně rozmazlujícím doplňkem.

Po výhře ve Sportce se vám může zimní dovolená značně prodražit, když se na hory rozhodnete vyrazit s tím nejlepším, co na trhu existuje.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru