«

»

Po výhře v loterii se i vaše drůbež může mít lépe

Foto: pixabay

Výhra v Extra Rentě nemusí přinést luxus pouze vám, šťastnou trefu by měli pocítit i vaši domácí mazlíčkové. Nejen psi a kočky, s výhrou v Extra Rentě můžete myslet i na slepice. V Americe se prodávají luxusní kurníky, za jeden můžete zaplatit klidně i čtvrt milionu korun. Americká podnikatelka z Ohia nabízí pro drůbež to nejlepší bydlení. No jen si představte, jaká z toho vzejdou chutná vejce!

Slepičí podnikání jí jen kvete

Případ americké podnikatelky Kathy Vegh Hughesové z Ohia je důkazem toho, že miliony vám nemusí přinést pouze výherní výsledky Extra Renty. Velký balík můžete inkasovat za kurníky, které budete pro slepice navrhovat a vyrábět na míru. Pokud se vám naopak v Extra Rentě zadaří a vy budete po nějakém luxusním kurníku pokukovat, inspirovat se můžete právě v Americe. Díky podnikavému duchu Kathy Hughesové tam slepice bydlí i v kurnících, které vypadají jako horské chaty nebo jsou navržené ve viktoriánském stylu. Za takový luxus si však připlatíte. Nejlevnější kurník od firmy „Cutest Coops” (česky nejroztomilejší kurníky), jak své podnikání Kathy nazvala, stojí v přepočtu 21 tisíc korun. Běžně se však prodávají i ty za 100 tisíc korun a Kathy už měla i zakázku na kurník v hodnotě 12 tisíc dolarů (čtvrt milionu korun). Tento kurník byl prostorný a venku vypadal spíše jako horská chata. Do takového kurníku pak nejspíš ani hladová liška nezavítá, protože by se tam cítila jaksi nepatřičně.

Podnikání nezastavil ani koronavirus, spíše naopak

Zatímco řada podnikatelů v době koronaviru doufala ve výhru v Extra Rentě či jiné loterii, Američanka Kathy pokles tržeb nezaznamenala, spíše naopak. Spousta lidí se ocitla doma a pustila se do farmaření. Díky tomu se zvýšila i poptávka po nejroztomilejších kurnících od Kathy. Možná i vám šťastná čísla Extra Renty umožní více hýčkat svou drůbež.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru