«

»

Po výhře v loterii se můžete naložit do vany a do jaké!

Foto: pixabay

Díky výhře v Eurojackpotu můžete své tělo máčet v nespočtu van světa. Tu nejpůsobivější ale můžete mít u sebe doma. Dát za ni můžete něco přes milion, čtyři miliony, dokonce i 33 milionů korun. Luxus zkrátka něco stojí. Ale na druhou stranu budete mít po výhře v loterii o dost více času a kde jinde než ve vaně ho chcete trávit?

Nejdražší vany na světě

Pokud stále nevěříte, že byste se po výhře v Eurojackpotu mohli koupat ve vaně za 33 melounů, počkejte si, až se na vás usmějí výherní výsledky Eurojackpotu. Mega výhra vám na věc poskytne diametrálně odlišný pohled. Pochopte, do miliardového sídla, které může sousedit s bohatou smetánkou světa, nemůžete dávat vanu v hodnotě nižší než několik milionů. Jak by to vypadalo? A proto vám nezbude nic jiného, než se poohlédnout u firem typu Baldi, které vám od peněz z výhry rády pomohou. Vana Baldi Rock Crystal byla svého času k mání za neuvěřitelných 20 milionů korun. Byla vyrobena z téměř třímetrového bloku amazonského křišťálu. Měla dva metry na délku a 55 centimetrů na šířku a koupat se v ní mohli až tři osoby najednou. Výrobce na ni poskytoval záruku 200 let.

Podobnou sumu zaplatíte i za vanu z 18karátového zlata s názvem Golden Bathtub. Podle japonských pověstí uměla tato vana léčit i omlazovat, no ještě aby ne za takový peníz!

Koupat se můžete i ve vaně, jejíž povrch tvoří téměř 45 tisíc kamínků Swarovski. Vytvořila ji návrhářka Lori Gardner. Vana stojí více než 600 tisíc korun.

Mezi další nejdražší vany na světě patří například tyrkysová vana Baldi malachit za v přepočtu 3,8 milionu korun nebo vana Serenity za 1,5 milionu korun.

Úplně nejdražší vanou je však vana Le Grand Queen, která obsahuje léčivý kámen Caijou. Ten kombinuje zkamenělé dřevo, polodrahokamy a kameny sopečného původu. Tato vana vás rozhodně nabije pozitivní energií, nicméně vyhrát na ni musíte v Eurojackpotu minimálně 33 milionů korun. Raději víc, protože kde máte ostatní vybavení koupelny?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru