«

»

Po výhře v loterii se naložili do luxusní vířivky

Foto: pexels

Mladý pár z městečka Doncaster na jihu Yorkshire v Anglii vyhrál v loterii jeden milion liber (to je v přepočtu 29,3 milonu korun). První věcí, kterou si z výhry pořídili, byla luxusní vířivka. Protože však její instalace dodavatelské firmě trvala dlouho, byli Mark se Sárou nuceni koupit si nafukovací, aby v ní, se sklenkou šampaňského, výhru oslavili. Zkrátka se nemohli dočkat a peněz v té době měli na rozhazování. A co byste si z výhry ve Sportce jako první pořídili vy?

Výhra v loterii vám umožní máčet se ve vířivce každý den

I výherní výsledky Šťastných 10 nebo oblíbenější Sportky mohou způsobit, že jedinou vaší starostí bude, zda máte dostatek pěny do vaší vířivky a chlazené šampaňské v lednici. Především pak téměř třicetimilionová výhra může způsobit, že ve vířivce budete jako doma. Alespoň tak to teď mají Mark a Sára z Anglie, kteří v losu setřeli výhru 1 milion liber. Jejich první věcí na seznamu nebyl dům, ani auto, jak to u řady výherců v loterii bývá, nýbrž luxusní vířivka. Na tu ale museli čekat, a protože chtěli svou výhru oslavit právě ve vířivce, Mark koupil prozatímní nafukovací vířivku. V té si konečně na výhru přiťukli.

Mysleli si, že vyhráli mnohem nižší částku peněz

I ve Sportce se může stát, že svá výherní čísla přehlédnete. Dokud vám tiket Sportky nezkontroluje terminál, nebo vás o výhře neinformuje Sazka emailem (v případě online účtu), můžete pořád bloumat nad nezaplacenými složenkami s milionovou výhrou v kapse. Také Mark a Sára si původně mysleli, že vyhráli mnohem nižší částku. Napřed počítali s výhrou asi 50 tisíc liber, pak jim los hlásal výhru 300 tisíc liber. Obsluha v obchodě, kde los přišli ověřit, jim ale řekla, že se jedná o mnohem více peněz a že mají kontaktovat loterijní společnost. Tak také udělali a dozvěděli se, že na jejich účet míří jeden milion liber.

I vaše výhra ve Sportce může být vyšší, než si myslíte. Proto nezapomeňte tiket vždy ověřit. Sára a Mark si už teď nejspíš hoví v luxusní vířivce a tu nafukovací provizorní nejspíš schovali na půdu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru