«

»

Po výhře v loterii se Paulovi udělalo lépe

Foto: pixabay

Čaj s citronem a medem je nejlepší lék na nachlazení. Paul si to do jisté doby myslel také. Když však v ordinaci svého praktického lékaře setřel výhru v losu, zjistil, že to má ještě rychlejší účinek než léty prověřená medicína. Zatímco k lékaři šel se špatnou náladou a ucpaným nosem, od lékaře odcházel úplně v jiné kondici. Jakoby ho výhra 1000 liber (téměř 30 tisíc korun) fakticky uzdravila. A to ještě netušil, že v tom samém měsíci vyhraje ještě jednou. Máme za to, že i vám by výhra v Korunce zprůchodnila nosní dutiny!

Výhra 2x v jediném měsíci

Vzhledem k pravděpodobnosti výherních výsledků Korunky a jiných loterií by si jen blázen myslel, že mu štěstí sedne na lep podruhé za velmi krátkou dobu. Toto bláznovství ale přineslo Paulovi druhou a vyšší výhru ve stíracím losu. Když u lékaře setřel výherní los a peníze z něj si vyzvednul, nezapomněl si koupit další los ze stejné výherní série. Tento los pro změnu setřel doma a nevěřil svým očím. Tentokrát na něj koukala výhra ne 1000 liber, nýbrž rovou 300 tisíc liber. To je v přepočtu krásných 8,8 milionu korun. Podobnou výhru lze brát i v Korunce, kde je nejvyšší možnou výhrou 12 milionů korun.

Hlava plná milionových myšlenek

I vy můžete v Korunce a v jiných loteriích vyhrát sumu peněz, která vám změní plány. Než se Paul a jeho přítelkyně rozhodli, co s penězi podniknou, vydali se na výlet ve svém karavanu. Jen oni dva s hlavou plnou milionových myšlenek. Teprve až vše řádně promysleli, se o radostnou novinu podělili s rodinou. Do práce se ani jeden z nich už nevrátil. Místo toho rozjeli podnikání, o kterém dlouho snili. A protože je Paul živoucím důkazem toho, že v loterii lze vyhrát opakovaně, losy hodlají kupovat dál.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru