«

»

Po výhře v loterii šel výherce bručet do chládku

Foto: pexels

Že ne všechny loterie slibují peněžitou výhru, to už víme. O loterii, po jejíž výhře skončil výherce v base, jsme vám na sedmičkách nejspíš ještě nepsali. Netradiční loterie se uskutečnila v Polsku asi před pěti lety. Hlavní výhrou byl pobyt ve vězení. Sice jednodenní a dobrovolný, ale se vším všudy.

Zajímá vás, jak to chodí ve věznici?

Až trefíte výherní výsledky Sportky, nebude řada věcí problém. Díky penězům se dostanete téměř všude a třeba i do vězení. Tam se můžete dostat zadarmo skrz spáchání trestného činu. Avšak pro případ, že by se vám ve vězení nelíbilo, je lepší, zkusit si ho nanečisto. Vězeňskou loterii v Polsku uspořádala jedna věznice. Zájemci mohli podat přihlášku, která sloužila jako tiket do loterie. Vylosovaný výherce se pak mohl nechat dobrovolně zavřít za mříže. Kromě omezené svobody si mohl vyzkoušet i vězeňské jídlo, komunikaci s vězni i s bachaři.

Zkušenosti nad miliony

A co vy? Měli byste o takovou loterii vůbec zájem, kdyby vám nepřinesla peněžitou výhru? Nejspíš ano, protože kde kdo si je vědom, že cena zkušeností je nevyčíslitelná. Na druhou stranu, až bude hlavní výhra Sportky doma, nebude problém si chybějící zkušenosti koupit.

Výhra ve Sportce jako zkušenost

Už samotná výhra ve Sportce je zkušenost, kterou si chce každý sázkař prožít. Ne vždy se ale poštěstí. Jak je známo, řada sázkařů loterijní štěstí pokouší celý život a bezúspěšně. Jiný si zkusí vsadit náhodně a bere hlavní výhru. Ale tak už to v loterijním světě chodí.

V souvislosti s loterií se do chládku můžete dostat i ze závažnějších důvodů. Třeba když kvůli sázení zpronevěříte peníze svému zaměstnavateli. Každopádně je lepší udržovat si svůj trestní rejstřík čistý, abyste si případnou výhru v loterii mohli užít na svobodě.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru