«

»

Po výhře v loterii si můžete koupit fajnové bačkory

Foto: pixabay

Až trefíte hlavní výhru loterie Extra Renta – tedy rentu 100 tisíc měsíčně na 20 let, budete se moci těšit na řadu věcí. Třeba na to, až si konečně koupíte pohodlné bačkory pro slastné rentiérské nicnedělání. Ony bačkory nemusí být za každou cenu nové. I řádně ochozené a staré bačkory vám přesto z účtu mohou odsát přes jeden milion korun. Aukční síň Bellmans nedávno vydražila Churchillovy bačkory za více jak 39 tisíc liber.

Rentiéři mohou nakupovat v aukčních síních

Některých aukcí se můžete účastnit teprve až potom, co vám aktuální výsledky Extra Renta přistanou na bankovním účtu. Sem tam se ve světových aukcích objeví bizarní, leč velmi žádané, věci. Nedávno se v aukční síni Bellmans dražily Churchillovy bačkory z černého sametu a se zlatě vyšívaným monogramem. Holt nejsou papuče jako papuče. Ty Churchillovy vás nejspíš ani nezahřejí, brát je můžete spíš jako investici nebo sběratelský kousek do skleněné vitríny. Ale smůla, tyhle už jsou prodané, z aukce si je odnesl nejmenovaný sběratel z Velké Británie. Je tady ještě šance, že ho omrzí a vy opět budete mít možnost, si je v aukci vydražit. Do té doby se vám možná zadaří v nové hře Extra Renta od Sazky.

Prodala se i Churchillova sklenička na brandy

Říká se, že střepy přinášejí štěstí. To ale nejspíš nebude platit v případě, když rozbijete Churchillovu skleničku na brandy. Ta se dražila hned po jeho bačkorách. Neznámý sběratel si ji domů odnesl za 18 300 liber (to je něco přes půl milionu korun). A pak pod takovými kousky utírejte prach. Na samotný úklid pracovny od vášnivého sběratele, abyste se pro jistotu pojistili. Lepší je ale vyhrát v Extra Rentě. Protože v takovém případě už nebudete muset na prachovku ani sáhnout.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru