«

»

Po výhře v loterii si můžete koupit i Trumpův ostrov

Ilustrační foto: pexels

Oblíbeným zvykem miliardářů může být kupování atraktivních nemovitostí a pozemků. I vám se může po výhře v Eurojackpotu v rámci tohoto rituálu na oči dostat Trumpův ostrov, který je na prodej. Stát vás bude přes 120 miliónů korun. Je to hodně, ale v případě, že trefíte výsledky Eurojackpotu v době, kdy jeho jackpot bude na vrcholu, to pro vás bude jen pár drobných. A nemyslete si, že vás chceme zatáhnout do politiky. V případě Trumpova ostrova a současného amerického prezidenta Donalda Trumpa je to pouhá shoda jmen.

Malebný ostrůvek Trump Island ve Washingtonu

Ostrov, jehož jméno připomíná spíše tah na voliče, má asi 12 hektarů. Nabízí přírodu a klid, zároveň také všechno, co civilizovaný člověk potřebuje. Jak bylo zjištěno, Trumpův ostrov nemá s Donaldem Trumpem nic společného. Jmenoval se tak ještě předtím, než přišli Trumpovi předci do Ameriky. Pravdou však je, že toto jméno hodně zvedlo jeho cenu. Jako výherce Eurojackpotu byste se klidně mohli poohlédnout po jiném, levnějším ostrově s obyčejným jménem… dovolit si však můžete právě tento.

Ostrov nabízí vše, co ostrov nabídnout má. Přírodu, pláže, moře. Je však i připravený pohostit člověka toužícího po civilizaci. Už teď na něm stojí dům se základním vybavením. Na ostrově je i přístaviště, u kterého můžete zaparkovat všechny vaše jachty. Ostrov má i heliport, to kdybyste chtěli přiletět vrtulníkem.

Ostrov jako oáza klidu, nebo podnikatelský záměr?

Možná ještě před výhrou v Eurojackpotu si můžete odpovědět na základní otázku. K čemu by vám Trumpův ostrov byl? Bude vaším útočištěm? Oázou klidu? Perfektním místem pro vaše soustředění? Budete na něj prchat jen vy sami? Nebo jeho brány otevřete světu? Trumpův ostrov se může proměnit ve váš podnikatelský záměr a může vám vydělat další milióny. S dobře nastavenými cenami a managementem se vám jeho cena vrátí během několika let.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru