«

»

Po výhře v loterii si můžete zabukovat nejodlehlejší hotel světa

Foto: pixabay

Až vám Extra Renta zajistí pohádkový život a do plna se nasytíte různých možností, které peníze přináší, možná budete pokukovat po místu, kde si od všeho shonu a lidí dokonale odpočinete. Jedním takovým místem je nejodlehlejší hotel světa Sheldon Chalet. Stojí na vrcholu ledovce v aljašském národním parku Denali.

Horský hotel je dostupný jen vrtulníkem

Miliony z Extra Renty můžete proměnit v ticho a klid na odlehlém vrcholu aljašského ledovce, na kterém byl v roce 2018 postavený hotel. Dopravit se do tohoto hotelu je možné pouze vrtulníkem, i proto je nutné v hotelu strávit minimálně tři noci. Vzhledem ke krásným panoramatům, si leckdo pobyt milerád prodlouží. Ovšem jestli mu to výherní výsledky Extra Renty dovolí. Už za tři noci zaplatíte přes 771 tisíc korun. V ceně je doprava vrtulníkem, luxusní kuchyně a zimní radovánky na odlehlém místě na Aljašce. Dohromady může být v hotelu maximálně 10 návštěvníků, a proto vás opravdu nemusí nikdo a nic rušit. Ze střechy hotelu je možné v noci pozorovat polární záři. Prostě dovolená, jak se na výherce Extra Renty sluší a patří!

Díky výhře v loterii se můžete ubytovat pokaždé jinde

Ani pokud si netradiční ubytování zamilujete, se nemusíte vracet pokaždé na stejné místo. Po celém světě existují luxusní odlehlá místa, za které si sice připlatíte, ale zážitek z nich je nepopsatelný. Jen na to trefit tu Extra Rentu…

Líbit by se vám mohlo ubytování Skylodge Adventure Suites v peruánském Sacred Valley, které nabízí bydlení ve speciálních kapslích, které jsou zavěšené na stěně hory ve výšce asi 400 metrů. Cena tohoto ubytování začíná na 10 000 Kč za osobu na noc.

Nebo se můžete ubytovat v resortu Four Seasons Tented Camp Golden Triangle, který se nachází mezi Myanmarem, Laosem a Thajskem. Zde budete obklopeni džunglí, slony a budete se kochat pohledem na řeku Ruak, která je přítokem Mekongu. Noc pro dvě osoby zde stojí přibližně 60 tisíc korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru