«

»

Po výhře v loterii si můžete začít užívat luxus v oblacích

Foto: pexels

Až vyhrajete Eurojackpot, který aktuálně může dosahovat až tří miliard, nejspíš začnete hodně cestovat. S miliardami na účtu si nejspíš začnete vybírat, kterou společností poletíte. Letecké společnosti se totiž předhání v tom, jaký komfort během letu movitějším cestujícím nabídnou.

Prémiové kabiny poskytují cestujícím maximální pohodlí a soukromí

Tučné výherní výsledky Eurojackpotu vám umožní létat jen a pouze v prémiových kabinách leteckých společností. Ty se snaží svým movitějším zákazníkům nabídnout pokud možno co největší komfort. Díky tomu se může i dlouhá cesta proměnit v zážitek podobný pobytu v luxusním hotelu. Například společnost Air France začala své prémiové kabiny vybavovat sedadly s dveřmi, které cestujícím poskytnou maximální soukromí. Plně polohovatelná sedadla jsou vyrobená z broušeného hliníku, z francouzské kůže a vlny. Tento komfort společnost Air France nabídne ve svém Boeingu 777 už v září 2022 na trase do New Yorku.

Při dálkovém letu se můžete cítit jako housenka v kokonu

Usměje-li se výhra v Eurojackpotu zrovna na vás, určitě nevynechejte ani cestování s leteckou společnosti Finnair, která má sídlo v Helsinkách. Ta své prémiové třídy začala vybavovat sedadlem, které je navrženo tak, aby maximalizovalo vaše pohodlí. Přesto, že se nesklápí, umožňuje cestujícímu zaujmout různé pozice, které se na běžném sedadle praktikovat zkrátka nedají. Může za to hlavně speciální tvar sedadla, který připomíná kokon housenky a který cestujícímu přináší mnohem více soukromí během dlouhého letu.

Po výhře v Eurojackpotu možná budete natolik rozmlsaní, že vám luxusní sedadla stačit nebudou. Aby také jo, když se v letadle můžete i vysprchovat! Sprchu ve svých prémiových kabinách nabízí letecká společnost Emirates. Je ale jasné, že za takový let si zkrátka připlatíte. Výhra v Eurojackpotu vám jasně přinese důkaz, že i cesta může být cíl. Jako miliardář cestující v prémiových leteckých třídách se zkrátka jako na dovolené můžete cítit už cestou na ni.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru