«

»

Po výhře v loterii spěchejte pro vázu s názvem Hruška, zbývájí poslední kusy a další už se vyrábět nebudou…

Foto: pixabay

Co by vám výhra v Korunce mohla mimo jiné koupit? Například proslulou vázu s názvem Hruška, kterou pro sklárnu Moser až doposud vyráběl sklář Zdeněk Drobný. Ten odchází do důchodu, a protože je jediným, kdo tuto vázu umí vyfouknout, cena posledních vyrobených kusů se vyhoupla na 300 tisíc korun. Přitom dříve stála jedna tato váza asi 50 tisíc korun.

Legendární váza Hruška jako dobrá investice

Ti, co legendární vázu Hrušku, která byla vyráběná ve třech barevných provedeních, koupili ještě levně (tedy s cenovkou 50 tisíc korun), si mohou výskat. Mají doma unikát, který už se nebude vyrábět. Zoufat však nemusí ani noví zájemci, kteří se rozhodnou výherní výsledky Korunky investovat právě do této vázy. Zbývají opravdu jen poslední kusy a další už se vyrábět nebudou. Proto cena vázy vystoupala na 300 tisíc korun. I za tuto cenu však doma budete mít unikát, jehož cena s časem jen poroste.

Na slavné skleněné váze, která tvarem připomíná hrušku, pracoval sklář Zdeněk Drobný spolu s designérem Lukášem Jabůrkem. A protože byl sklář Zdeněk Drobný opravdu jediným člověkem ve sklárně, který takovou vázu uměl vyfouknout, s jeho odchodem do důchodu končí i jedna životní etapa sklárny Moser. Ta to v pandemii neměla vůbec lehké. Dokonce musela propouštět, teď se však vývoj obrátil a sklárna znovu nabírá lidi.

Po výhře v loterii můžete patřit mezi pravidelnou klientelu sklárny Moser

Až vyhrajete v loterii Korunka, můžete být pravidelným zákazníkem karlovarské sklárny Moser, která se specializuje na luxusní skleněné sety a další produkty, které vyváží do celého světa. Právě zahraniční zájem a nově i prodej na eshopu pomohl sklárně doslova povstat z popela. Koronavirová pandemie jí totiž dala hodně zabrat. Sklárna musela propouštět a omezovat výrobu, aby přežila. Teď je vše jinak a sklárna opět nabírá své lidi zpět. Po výhře v Korunce můžete sklárně se vzestupem pomoct i vy… třeba tím, že si do své nové vily nakoupíte její výrobky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru