«

»

Po výhře v loterii vám přestane vadit spousta věcí, třeba i to, že zmoknete pod deštníkem za 1300 dolarů!

Foto: pexels

Až vyhrajete ve Sportce a bude to pěkná sumička, určitě si nakoupíte spoustu nových věcí. Co se vašich pocitů týče, s miliony na účtu vás jen tak něco nerozhází. Už vůbec ne to, že zmoknete pod deštníkem, za který zaplatíte přes 30 tisíc korun. Jeden takový deštník vznikl ve spolupráci módních značek Adidas a Gucci a stojí 1300 dolarů.

Deštník, pod kterým se před deštěm neschováte

I s výherními výsledky Sportky v kapse budete mít potřebu schovat se před deštěm. Pokud ale budete mít po ruce deštník, který vytvořily značky Adidas a Gucci, vyjde na stejno, když ho necháte složený. Deštník, který vznikl pod záštitou módních velikánů a který vám z peněženky vytáhne až 1300 dolarů, totiž není vodotěsný. Neschopnost deštníku ochránit svého majitele před deštěm už pobouřila řadu těch, kteří si deštník koupili. Většina z nich totiž předpokládala, že za takové peníze budou moci módní deštník zkrátka používat jako deštník. S reklamacemi ale neuspěli. Návrháři své zákazníky ničím nenachytali. Už v popisku nabídky totiž stojí, že deštník není vodotěsný a tudíž slouží jen jako módní doplněk.

Jako milionář budete mít doma spoustu zbytečností

Pokud o deštník máte zájem také vy, nemusíte zoufat. Vždyť výhra ve Sportce vám domů pořídí celou řadu věcí, které ve skutečnosti ani nepotřebujete. Jeden deštník, který vás před deštěm neochrání, vás tak určitě nerozhází. Koneckonců použít jej můžete jako efektivní ochranu před sluncem. Ať už si obléknete cokoliv, deštník můžete vzít všude s sebou, protože je designově jedinečný. Módní návrháři značek Adidas a Gucci si na výrobě dali opravdu záležet. Kromě působivé barevnosti deštník zaujme i rukojetí z březového dřeva, která je na konci vyřezaná do písmene G jako Gucci.

Výhra ve Sportce vám jednoznačně změní priority, a tak se jistě nebudete čertit nad tím, že zmoknete pod deštníkem v přepočtu  za 30 tisíc korun!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru