«

»

Po výhře v pátečním Eurojackpotu můžete začít plánovat dobrodružství

Foto: Sazka

Čas od času Eurojackpot některému sázkaři v rámci doplňkové hry Český pátek zabalí na cestu a týká se to i pátku 23. dubna s tím rozdílem, že cíl vaší cesty si vyberete sami. Ostatně volant luxusního karavanu v hodnotě 2,5 milionu korun budete mít v ruce také vy. Kromě Eurojackpotu ve výši 573 milionů korun je pro Čechy ve hře i tato plně pojízdná cena.

Dobrodruhové, plivněte si do dlaní!

Přesto, že pravidla Eurojackpotu nabízí možnost vybrat si místo karavanu peněžní prostředky, dobrodruhové, kteří chtějí procestovat svět, možná sáhnou i po tomto karavanu… a nebo vezmou peněžní prostředky a obytňák si vyberou, nebo z vlastní osvědčené dodávky vyrobí dle vlastního gusta. Ať už to bude jakkoliv, ve hře jste pouze s plným tiketem Eurojackpotu, který vás bude stát 400 Kč. V tomto případě jsou eurojackpot výsledky ve vašich rukou jen částečně. Pro výhru karavanu žádná svá vlastní čísla netipujete, rozhodují čísla vašeho tiketu nebo internetové sázky. Takže dobrodruhové, před sázkou do pátečního Eurojackpotu si určitě plivněte do dlaní, prý to přináší štěstí!

S karavanem ušetříte

Že karavan nejezdí na vodu, to je všem jasné. Přesto je karavan dobrou volbou pro ty, kteří chtějí procestovat svět křížem krážem, pocítit maximální zážitky a ještě něco ušetřit. Vezměte si, kolik by vás stálo ubytování v hotelech bez karavanu. Kdybyste po výhře v Eurojackpotu chtěli vzít cestování opravdu zhurta a vybírali jen z těch nejdražších hotelů, dost se prohnete. V jednom z nejdražších hotelů na světě Burj Al Arab v Dubaji vás cena ubytování na jednu noc vyjde od 1400 amerických dolarů výše. Docela bláznivá cena zejména pro ty, kterým se lépe spí ve svém… vše své si přitom můžete s sebou vozit v karavanu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru