«

»

Po zjištění obří výhry křičel “Děkuji!“

Foto: pexels

Za vyhrané peníze chce koupit otcovu firmu

Řidič z povolání a zároveň i pravidelný sázkař z Nebrasky Daniel Moore vyhrál v druhé polovině letních prázdnin tučnou sumu činící 1 000 000 dolarů (v přepočtu přes 23,2 milionu korun) v jedné z tamních loterií.

Jak už bylo řečeno, tak Daniel je pravidelným sázkařem. Když ale jednoho srpnového dne kontroloval po práci svůj tiket, zjistil, že správně trefil čísla druhého pořadí. Z tak velkého přívalu štěstí se neudržel a hlasitě zařval: “Děkuji!“. Poté si tiket nechal zkontrolovat i přes terminál v jednom místním obchodě, kde mu prodavačka výhru potvrdila.

Američan se zaměstnancům loterie svěřil, co bude s tolika penězi dělat. Nejprve chce zaplatit hypotéku na dům a poté si hodlá koupit i nějaká auta. Dále chce od své matky koupit otcovu firmu, který na jaře tohoto roku zemřel.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru