«

»

Po zjištění výhry ztratil řeč

Foto: pixabay

Že vyhrál, manželce neřekl, jen mlčky ukázal

Otec dvou dětí James Belich pocházející se státu Severní Karolína v USA si na konci května koupil stírací los nazývající Supreme Riches, na který následně vyhrál neuvěřitelných 10 000 000 dolarů (v přepočtu více než 220 milionů korun). Když na losu seškrabal všechna stírací pole a uviděl částku, kterou získal, ztratil ihned řeč, a tak jen došel ke své ženě Emily a bez pouhého slova jí ukázal seškrabaný los a výherní částku.

Nový multimilionář stírací los zakoupil ve městě Charlotte při polední pauze. Pravděpodobnost, že se stane výhercem takto vysoké sumy, je velmi nízká, a to 3,2 milionu ku 1. James měl na výběr, zda si peníze nechá vyplatit jednorázově anebo rentou. Při jednorázové platbě by mu po všech poplatcích bylo vyplaceno “jen“ 6 milionů dolarů (v přepočtu přes 130 milionů korun). Při vyplácení rentou by na něj čekalo 20 splátek činících 500 000 dolarů (v přepočtu cca 11,3 milionu korun). James si však vybral první možnost.

A za co tolik peněz hodlá výherce se svou ženou utratit? Za část z nich chtějí zaplatit veškeré své dluhy a také chtějí nějaké peníze investovat. Samozřejmě oba myslí i na své blízké, a proto se s nimi chtějí o výhru také podělit.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru