«

»

Počítač mu vygeneroval vítězná čísla, jež mu poté přinesla desítky milionů

Foto: pexels

O milionovou výhru se rozdělí se svým zetěm

Američan Bob Ogrodnik z Virginia Beach, jež 30 let pracoval  pro námořnictvo a nyní si užívá zasloužilého důchodu,si před nedávnem přišel na pořádný balík peněz. V jedné z místních oblíbených číselných loterií vyhrál totiž částku, která činila zhruba 22,8 milionu korun. Bob si však celou výhru nenechá jen sám pro sebe, ale rozdělí se o ni se svým zetěm Billem Snouboem.

Když Bob vyplňoval sázenku loterie, nevyplnil čísla, která mají být vsazena. Tuto práci totiž nechal na počítači, který náhodným výběrem vygeneroval několik čísel, jež se poté staly čísly vítěznými.

I u českých loterií od Sazky, jakými jsou například Sportka, Eurojackpot či Šťastných 10, je možné nechat výběr vsazených čísel na systému. Na sázenkách stačí jen zaškrtnout políčko Náhodný tip a předat sázenku obsluze, která ji vloží do terminálu a během několika vteřin vám ji vrátí i s tiketem, na němž jsou už počítačem vygenerována vsazená čísla. Je důležité myslet na to, že Náhodný tip je nutné zaškrtnou u každého sloupečku Sportky atd. zvlášť. Náhodný tip tedy neplatí pro celý tiket, ale jen pro jeden určitý sloupec.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru