«

»

Počítala jen s pár drobnými, ale vyhrála přes 100 tisíc liber

Foto: pixabay

Výraz „přepočítat se” se obvykle používá v negativním slova smyslu. Ale nemusí tomu tak být pokaždé. Sedmadvacetiletá Laura z městečka Louth v Anglii se přepočítala o 100 tisíc liber (to je něco přes tři miliony korun), které po výhře v loterii EuroMillions přistály na jejím bankovním účtu. S výhrou, jako většina sázkařů Sportky, vůbec nepočítala. Měla za to, že vyhraje jako obvykle jen pár drobných. Ale poštěstilo se!

I obyčejně vypadající tiket může být výherní

Výherní výsledky Šťastných 10 nebo Eurojackpotu nemusí být podmíněné velkými gesty. Nemusí jít zrovna o tiket, který si vsadíte v pátek třináctého přesně ve 13 hodin a 13 minut. Ani to nemusí být tiket vsazený v den narození vašeho potomka. O tom, že výherní tiket může vypadat zcela obyčejně, se přesvědčila webdesignérka Laura, která spolu s partnerem občas sází. Při běžné kontrole tiketů, které si koupili během klasického nákupu, zjistili, že jsou milionáři. Napřed se přítel Laury dozvěděl, že jeho tiket vyhrává 3 libry. Když zkontrolovala svůj tiket Laura, nemohla uvěřit svým očím. Aplikace jí gratulovala k výhře přes 100 tisíc liber.

Výhra ve Sportce vám pomůže vyšperkovat vaše plány

I vám může výhra v loterii pomoct detailně rozvést vaše plány. V těch se Laura a její přítel nijak neliší od většiny výherců v loterii. Plánují si koupit dům a také trochu cestovat, až to bude možné. Třímilionová výhra není dost vysoká na to, aby jim umožnila přestat chodit do práce. Je však dostačující na pořízení vlastního bydlení bez dluhů, a proto jsou Laura i její přítel štěstím bez sebe. Do práce se jim teď bude chodit o poznání lépe. Oba se shodli na tom, že štěstí v loterii budou pokoušet dál. Nikdo totiž neví, kolik výher v loterii si pro ně osud přichystal.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru