«

»

Počítáte s riziky, která Eurojackpot přináší?

Foto: depositphotos

Trefit Eurojackpot, to není jen radostná euforie, obrovská úleva ze zaplacených dluhů a těšení se na bezstarostný život. Eurojackpot s sebou nese i rizika. Kromě jiných i to, že vás tak obrovská suma peněz může úplně zničit. Své o tom ví výherci, kteří kvůli penězům spadli až na samotné dno. S jakými komplikacemi je nutné počítat?

Teprve Eurojackpot prověří charakter váš a vašeho okolí

Pokud pravidelně sázíte Eurojackpot, nejspíš víte, že kromě výhry pokoušíte i pomyslnou tsunami negativních věcí. Chcete-li vědět jakých, stačí si výhody Eurojackpotu jen převrátit.

  • I obrovské bohatství vás může ve finále dovést na mizinu.
  • Bujaré oslavy a nekončící párty značí škodlivou rozhýřenost.
  • Nicnedělání vede k lenosti.
  • S tolika penězi budete mít vše na dosah ruky, a proto vám časem může začít chybět motivace čehokoliv dosáhnout.

Z obláčků výhry až na samé dno

Své o tom ví popelář Michael Carroll z Anglie, který ve svých 19 letech vyhrál téměř 300 000 000 korun. Za necelých 8 let všechny své peníze stačil utratit za hlučné oslavy, alkohol, prostitutky, rychlá auta a drogy. Jackpot z roku 2002 se takto „vypařil” a na účtu mu už zbylo jen pár miliónů. V té době se Michael vzpamatoval a šel do sebe. Podstoupil alkoholní léčbu a začal se ucházet o svou dřívější práci popeláře.

Šťastné výsledky Eurojackpotu tedy nemusí přinést jen šťastný život.

I přes Eurojackpotovou výhru lze žít normální život

Podobným rizikům, která Eurojackpot přináší se snaží vyhnout další výherci – manželé Thomsonovi z Anglie, kteří v loterii vyhráli něco přes tři miliardy korun. I přes tak vysokou výhru se snaží navázat na svůj předešlý život. Místo nového auta si koupili auto ojeté a vyměnit teď plánují jen svůj menší domek za větší. Manžel Steve Thomson dokonce pokračuje ve své práci stavebního dělníka s tím rozdílem, že si za práci od okamžiku výhry nenechává platit.

No, i takto se dá s výhrou naložit. Až vy trefíte Eurojackpot, vzpomeňte si, že s sebou kromě radosti nese i značná rizika. Tak se mějte na pozoru.

5/5 - (2 votes)

1 komentář

  1. nevyvolený

    I přes uvedená velká značná rizika bych chtěl být tím výhercem v Eurojackpotu.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru