«

»

Pod stromeček si nadělili výhru v loterii

Foto: depositphotos

Předčasný vánoční dárek si nadělili manželé z Velké Británie, kteří 7. listopadu vyhráli 300 000 eur, to je v přepočtu přes 7 a půl milionu korun. Milionová výhra se ukrývala v losu, který Martin Devine koupil v místním obchůdku. Společně i s dětmi se shodli na tom, že lepší dárek pod stromeček si nadělit nemohli. A co vy? Také tajně doufáte, že výherní výsledky Sportky do Vánoc ještě pokoříte?

Všechno zlé je pro něco dobré

Manželé Sandra (36) a Martin (54) společně vychovávají tři děti, a proto se v novém roce budou stěhovat do většího bydlení. Každé dítě tak konečně dostane svůj vlastní pokoj. Ze sedmimilionové výhry hodlají také část ukrojit na koupi nového auta. Zbytek uloží na spořicí účty. Rodinka z Velké Británie je zářným příkladem toho, že všechno zlé je pro něco dobré. Výhra se jim totiž přihodila v době koronaviru. Kvůli omezení provozoven nemohla Sandra svému manželovi připravit narozeninovou oslavu v restauraci, jak to dělá každý rok. Proto ho alespoň poslala pro nákup, aby slavnostní večeři připravila doma. K nákupnímu seznamu připsala i los do loterie.

I vy si můžete milionovou výhru ve Sportce připsat na nákupní seznam.

Nejasnosti ohledně výše výhry

Na narozeninovou večeři u manželů možná ani nedošlo, záleží na tom, kdy los setřeli. Nebo vy byste měli pomyšlení na vaření, kdybyste trefili tučné výherní výsledky Sportky? Po tom, co se o výhře dozvěděli, zůstali jako opaření. Není divu, zpočátku si totiž mysleli, že vyhráli 100 eur, potom 1000 eur, reálná výhra 300 000 eur je však mile potěšila.

Výhercům gratulujeme a konstatujeme, že vyhrát ve Sportce těsně před Vánoci můžete i vy.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru