«

»

Pod vánoční stromeček svým blízkým vsaďte Sportku

Foto: 777cz.eu

Zase po roce jsou tady Vánoce. Pokud opět nevíte, co vašim blízkým nadělit pod vánoční stromeček, máme pro vás tip. Do obálky jim dejte a mašlí ovažte milióny ze Sportky. Za ně si koneckonců sami koupí, po čem touží.

Plný tiket Sportky aneb dárek za 220 Kč pro každého

Na shánění vánočních dárků je vůbec to nejtěžší trefit se do přibližně stejné finanční hodnoty dárku pro každého. Když se při hledání vánočního dárku obrátíte na Sportku, můžete mít dárek pro každého za rovných 220 Kč. Plný tiket Sportky se Šancí vychází právě na tolik… fakt, že někdo ve Sportce vyhraje milióny a jiný ne, to už je jiná.

Vánoční program se Sportkou

Zatímco někdo o Vánocích sleduje pohádky, sázkaři si nenechají ujít vánoční slosování Sportky. Když všem vašim blízkým darujete plný tiket Sportky, je o vánoční televizní program postaráno. Letos vyjde Štědrý den na úterý. Vsadit můžete tiket Sportky na středu 25.12. nebo neděli 29.12. Jaká čísla do Sportky pro vaše blízké vsadit? V tomto případě doporučujeme náhodný tip pro všechny. Svá oblíbená čísla si nechte pro svou vlastní vánoční Sportku.

Jaké jsou výhody plného tiketu Sportky jako vánočního dárku?

  1. Dárky pro celou rodinu vyřešíte jen pár chvilek předtím, než usednete ke Štědrovečerní tabuli. Vsadit můžete třeba na benzínce.
  2. Plný tiket Sportky je vánoční dárek praktický jako ponožky, jenže originálnější. Přinese adrenalin u večerního slosování a možná i nějaké ty milióny.
  3. Se Sportkou ušetříte, ale nikdo vás nebude mít za skrblíka. Možnost miliónové výhry v každém tiketu vám zkrátka nikdo neodpáře.
5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru