«

»

Podepisujete si své tikety?

Foto: 777cz.eu

Předpokládejme, že každý sázkař, ať už sází Sportku nebo kteroukoliv jinou loterii, předpokládá výhru. Proto je velmi důležité, aby se ke svému tiketu choval jako k výhernímu. Když už ne před slosováním, tak určitě po tom, co mu výherní Sportka výsledky začnou říkat pane. Jedna z věcí, které odborníci radí výhercům, je výherní tiket si na jeho zadní stranu podepsat. Je totiž jediným důkazem o vaší výhře. A pokud jej ztratíte, budete jen s velkým vypětím svých sil dokazovat, že výherní tiket patří vám a že vy jste byli tím šťastlivcem, který si v hodinu H vsadil u konkrétního terminálu.

Opatrnost nade vše

Podle odborníků by se k výhře ve Sportce (či v jiné loterii) mělo přistupovat jako k velmi intimní záležitosti. Koneckonců vyhrát milióny se vám nepoštěstí každý den. Bezprostředně po tom, co vám dojde, že jste majitelem výherních výsledků Sportky, doporučujeme zachovat klid a tiket párkrát v klidu zkontrolovat. Sedí datum slosování? Sedí všechna vsazená čísla? Výborně! Jestli můžete, slosování si pusťte ještě jednou nebo výherní čísla Sportky vyhledejte ještě i na internetu.

Pokud jste to dosud neudělali, výherní tiket si podepište. Na jeho zadní straně je pro to prostor. Teď už to není jen kus papíru, nýbrž významná cenina. Jediný doklad a důkaz vaší výhry. Od teď jej střežte jako oko v hlavě.

Nutno podotknout, že online sázkařům tyto obavy o tiket odpadají, protože je tiket už trvale svázán s jejich online účtem. Ztráta ani odcizení proto nehrozí.

Cílem tedy je zdárně si vyzvednout výhru a předejít případu, který se stal ve Francii asi před 10 lety.

Francouzka, která na zemi našla výherní tiket

Tehdy jedna Francouzka na zemi našla výherní tiket. Jen se tam tak válel! Po kontrole a zjištění, že má hodnotu přes čtyři miliardy korun, si šla výhru vyzvednout. Jenže to už u loterijní společnosti byl i zoufalý pravý majitel výherního tiketu. Oba se až neuvěřitelně rychle dohodli na tom, že zatímco žena dostane nálezné v hodnotě přes 300 miliónů korun, on si odnese zbytek.

Případ měl ještě dohru, protože o výhru měl zájem i francouzský úřad, který tvrdil, že nález není výhrou, a proto po ženě požadoval zaplacení daně. Celý případ projednával soud, který nárok francouzského úřadu smetl ze stolu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru