«

»

Podruhé během 2 let vyhrál miliony korun

Ilustrační foto: pexels

Za posledních pár let si díky loteriím přilepšil o téměř 90 milionů

Eugene Martellio pocházející z New Jersey v USA se před časem stal podruhé vítězem milionů. Poprvé takto tučnou sumu získal před 2 lety a šlo o výhru činící 730 000 dolarů (v přepočtu cca 16,9 milionu korun). Eugene ještě nestihl utratit všechny peníze z první výhry, když přišla výhra druhá.

Tentokrát šlo ale o mnohem vyšší částku. Výherní los si pořídil na benzínce s automyčkou, kam si zajel umýt své auto a setřel ho jen pár. Chvíli se na los jen díval, než mu úplně došlo, že vyhrál 3 miliony dolarů (v přepočtu přes 69,5 milionu korun). Podle loterijní společnosti bylo těchto losů vydáno přes sedm milionů, ale pouze na třech z nich čekala na výherce milionová částka.

Výherní šťastlivec prozradil, že s nově nabytými miliony naloží podobně jako s těmi získanými před 2 lety. Hodlá si je tedy také uložit na účet a zbytečně je neutrácet za zbytečnosti.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru