«

»

Pokukujete po novém voze? Už za 14,5 milionu může být váš Land Rover Defender 110 z filmu o Jamesovi Bondovi

Ilustrační foto: pexels

Už 28. září může být váš luxusní vůz, který byl použit v aktuálním filmu o Jamesovi Bondovi – No Time To Die. V londýnské aukční síni Christie´s se právě v tento den u příležitosti výročí 60 let filmů o agentu Jamesovi Bohndovi koná pro fanoušky velmi zajímavá aukce. Do té doby by to chtělo trefit tučný Eurojackpot, co říkáte?

Proč mít v garáži předražený vůz?

Luxusní vozy Land Rover Defender se coby prémie objevily i v Eurojackpotu v hodnotě 2,5 milionu korun. Tak proč byste za tento vůz měli utratit mnohem vyšší sumu? Vůz Land Rover Defender 110, který se bude na londýnské aukci dražit na konci září, je totiž v mnoha směrech jedinečný. Pochází z Bond edice a takových vozů bylo pro celý svět vyrobeno pouze 300 kusů. Tyto vozy mají na krytu přístrojové desky vyryté speciální logo „60 Years of Bond” a mají unikátní identifikační číslo vozidla, a to jak jinak než 007.

To ale v případě draženého vozu není všechno. Tento vůz byl využitý nejen k propagaci filmu Není čas zemřít, nýbrž si přímo zahrál i ve filmu, ve kterém si střihl kaskadérské kousky. I proto pořadatelé aukce odhadují startovací cenu vozu na 300 000 až 500 000 liber (tedy na 8,7 až 14,5 milionu korun). Jó na takový nákup by se výherní výsledky Eurojackpotu určitě hodily! V neposlední řadě tímto nákupem přispějete na dobrou věc, protože výtěžek aukce půjde na charitu.

Vozů se bude dražit hned několik

Ovšem výše zmiňovaný vůz není jediným lákadlem podzimní aukce. Vzhledem k tomu, že se bude konat k příležitosti 60. výročí filmů o Jamesovi Bondovi, budou se dražit i další vozy  a věci spojené s Jamesem Bondem. Kromě jiného například vůz Land Rover Defender V8 (odhadovaná cena až 8,7 milionu korun), Range Rover Sport SVR (s odhadovanou cenou až 3,4 milionu korun), Jaguar XF (s odhadovanou cenou až dva miliony korun). Mimo to se budou dražit James Bond plakáty, filmové rekvizity, kostýmy, pamětní předměty a zážitky spojené s tímto hrdinou.

Tak dorazíte, když trefíte Eurojackpot?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru