«

»

Pokusíte se dnes o dvoumiliardový Eurojackpot?

Foto: Sazka

Léto je v plném proudu, stejně jako jackpot Eurojackpotu, který k dnešku 8. července  dosahuje výše 2 029 000 000 Kč. Ačkoliv má ještě prostor k růstu, od letošního jara může Eurojackpot vystoupat až na 3 miliardy, řada sázkařů by byla radši, kdyby už tato sumička raději přistála na jejich bankovním účtu. K tomu, aby se tak stalo, potřebujete vsadit minimálně jeden sloupeček za 60 Kč a mít obrovské štěstí. Jakkoliv málo pravděpodobné se to může zdát, když se to má stát, stane se to.

Dvě miliardy už umí zaplatit luxus

Výherní výsledky Eurojackpotu mají tu moc a sílu udělat z vás miliardáře a přesunout vás do života plného dovolených a odpočinku. Jste připraveni na změnu? Už díky jednomu sloupečku za 60 Kč může být výhra vaše. Když ale do hry pošlete plný tiket za 400 Kč, bude pravděpodobnost na výhru ještě vyšší a k tomu se můžete zúčastnit doplňkové hry Extra 6, která je určena pouze českým sázkařům a nejvyšší výhrou v ní jsou dva miliony.

Jak už jsme zde naťukli, bude výhra v Eurojackpotu pro výherce znamenat jisté změny. Ty se budou dotýkat i výhercova slovníku. V něm si bude moci výherce po výhře škrtnout slova jako složenka, práce a zaměstnavatel, které bude moci nahradit novými svěžími výrazy jako kaviár, šampaňské, Karibské ostrovy nebo jachta.

Jak se loni v létě dařilo výhrám?

A jak to bylo s výhrami loňské léto? Minulé prázdniny výhry v Eurojackpotu vůbec nevypadaly špatně.

  • 16. 7. 2021 trefil šťastlivec druhé výherní pořadí a s ním přes 17 milionů korun,
  • 23. 7. 2021 měl sázkař štěstí na první pořadí doplňkové hry Extra 6 a s ním 2 000 000 Kč,
  • 30. 7. 2021 bylo znovu trefeno druhé výherní pořadí a s ním přes 10 milionů korun,
  • 13. srpna 2021 sázkař trefil znovu druhé pořadí a ze hry si odnesl přes 21 milionů korun.

Tak uvidíme, jestli čeští hráči loňské prázdniny letošními výhrami předčí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru