«

»

Pořád vám Eurojackpot neříká pane? V čem vidět výhody?

Foto: pixabay

Pravidelně sázíte Eurojackpot, číháte na svoji příležitost, ale pořád si nemůžete říkat miliardář? Lze tohle vůbec nějak obrátit ve výhodu? No jasně. Do té doby, než vyhrajete Eurojackpot, nemusíte řešit řadu věcí… tak si ten klid užívejte, dokud můžete.

Nemusíte přemýšlet, jakou částkou obdarujete své příbuzné

Když se na vás konečně usměje Eurojackpot, dříve, nebo později musíte vyřešit otázku, kolika penězi obdarujete vaši rodinu nebo alespoň ty nejbližší. Uznejte. Jako miliardář se nemůžete tvářit, že sami máte málo.

Nemusíte se soudit kvůli označení milionář, když ve skutečnosti jste miliardářem

Odpadá vám i taková kuriózní věc, jako je soudit se kvůli tomu, že vás někdo omylem označí za milionáře a tím urazí vaši ješitnost, protože vy jste ve skutečnosti miliardářem. Že to snad ani není možné? Ale je! Stalo se to sice před několika lety, údiv nad tím ale přetrvává. Nynější prezident USA Donald Trump chtěl někdy kolem roku 2006 po novináři, který se nešťastně spletl v jeho finanční situaci omluvu i odškodnění.

My ale věříme, že potom, co vám padnou šťastné Eurojackpot výsledky, budete mít příjemnější starosti na práci, než se pouštět do slovíčkaření.

Nemusíte řešit nával emocí

Obrovská lavina emocí se na vás a vaše nejbližší snese, když po kontrole výsledků Eurojackpotu zjistíte, že jste miliardář. Bude to neskutečná radost, pobláznění, zároveň i strach a obavy z řešení něčeho takového. Pokud to jen trochu jde, potom, co vyhrajete Eurojackpot si vezměte alespoň týdenní dovolenou… než s prací seknete úplně.

Nemusíte přemýšlet, co s penězi

Přemýšlet, co s miliardami korun českých se bezesporu řadí mezi ty příjemnější povinnosti. Někdy to dá ale zabrat. No jen si to představte, Eurojackpot vám umožní koupit si opravdu všechno, co chcete. Zatímco dříve jste neměli problém s penězi rozumně nakládat, teď to může být jinak.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru