«

»

Poslední chemoterapie + výhra = šťastný den

Foto: pixabay

Výhru použije k zaplacení léků

Ronnie Froster pocházející z Pink Hill v Severní Karolíně před několika dny díky stíracímu losu vyhrál 200 000 dolarů (v přepočtu cca 4,6 milionu korun). Ten den to byla už druhá šťastná zpráva. Tou první bylo podstoupení poslední chemoterapie, na kterou se dostavoval kvůli léčbě tlustého střeva.

Mimochodem kromě klasické anebo online Sportky, Eurojackpotu či Šťastných 10 si stírací los od Sazky můžete zakoupit a zahrát také online. Pokud vás tedy nebaví to klasické seškrabávání.

Ronnie si cestou na chemoterapii koupil jeden stírací los za dolar, na který vzápětí získal dolarů pět. Výhru vyměnil za další dva losy. Právě jeden z nich mu přinesl obří milionovou výhru. Když los seškrábal, byl v šoku. Podal proto los prodavači, ten ho naskenoval do terminálu a výhru mu potvrdil.

Ačkoliv pojišťovna muži hradila celou léčbu, tak ale ne veškeré léky. A právě ty hodlá Ronnie z výhry zaplatit. Zbylé peníze si uloží na účet, kdyby prý opět přišly horší časy.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru