«

»

Poslední šance na Májový milion

Foto: Sazka

Sazka soutěž o 1 milion korun

Ať už jste nebo se teprve chystáte být členem Sazka klubu, tedy že máte svou Sazka kartu, kterou vám po registraci vydají na libovolném místě se Sazka terminálem, pak se mimo jiné můžete účastnit různých soutěží, jako je třeba tato s názvem Májový milion.

Soutěž se koná po celý květen, čímž máte poslední možnost se jí zúčastnit a pokusit se být výhercem 1 milionu korun. Důležitá je v této hře aktivita, tedy kdo více Sazka kartu využívá, ten má větší pravděpodobnost na výhru.

Každý může být do slosování zařazen až 100x, a to vždy při splnění některé z těchto 3 podmínek: Načtení Sazka karty na Sazka terminálu, dobití se Sazka kartou Sazkamobilu a/nebo se pod číslem Sazka karty přihlásit na webových stránkách. Losování proběhne v úterý 4. června. Budete milionovým výhercem právě vy?

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru