«

»

Posledních pár dnů roku 2019 bylo milionových

Foto: pixabay

Nejen obří výhra udělala manželům na konci minulého roku radost

John (62) a Allison (49) McDonaldovi žijící v britském městě Stockon-on-Tees se díky jednomu z posledních slosování roku 2019 stali multimilionáři, jelikož čísla z jejich tiketu se shodovala se všemi taženými číslicemi tamní oblíbené loterie, a oni se tak stali vítězi 2 000 000 liber (v přepočtu cca 59,5 milionu korun).

John na nic nečekal a ihned zavolal do společnosti loterie, aby se o tučnou výhru přihlásil. To ale nebyla jediná dobrá zpráva, která na manžele na konci minulého roku čekala. Ještě lepší zprávou bylo to, že jejich syn Ewan (15) je zdravý. Ten se totiž v uplynulém roce potýkal s Non-Hodkingovým syndromem, kvůli kterému chodil pravidelně na chemoterapie.

S takto vysokou výhrou mohou John s Allison plánovat novou budoucnost, což také dělají. Hodlají totiž odejít do důchodu a užívat si společný rodinný čas doma i v zahraničí.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru