«

»

Pouze 35 dní má výherce 1,6miliardového Eurojackpotu ze Slovenska na vyzvednutí výhry

Foto: depositphotos

V pátek 16. října někdo na Slovensku v Eurojackpotu vyhrál a z eurojackpotové kasičky odsál 1,6 miliardy korun. Zatím se stále neví, o koho se jedná. První indicie naznačují, že je to někdo z košického kraje, kde byl tiket podán. Jak čas plyne, začínají na povrch vyplouvat další informace, které nám mohou zprostředkovat detaily výhry. Podle pravidel slovenské sázkové kanceláře Tipos (která má na Slovensku pod sebou loterii Eurojackpot) má výherce na vyzvednutí výhry pouze 35 dní. A to je velký rozdíl oproti Sazce, která svým výhercům poskytuje mnohem delší interval pro vypořádání se s miliardovou realitou – dlouhých 365 dní.

Co o výherním tiketu zatím víme?

Nejeden sázkař Eurojackpotu nebo Sportky se pokouší recept na úspěch vyčíst z již výherních tiketů. Pokud vás to zajímá i v tomto případě, tak si zapište, že výherce ze Slovenska vsadil pouze jeden sloupeček s náhodně vybranými čísly. K tomu hrál i doplňkovou hru Eurojackpot Joker (něco na způsob naší doplňkové hry Eurojackpotu Extra 6) a předplatil si dvě slosování. Za tiket zaplatil 6 eur… 160 korun mu tedy vyneslo 1,6 miliard korun. To je kšeft, panečku! Výherní výsleky Eurojackpotu na sebe vzaly podobu čísel 5, 11, 35, 44, 50 + 4 a 10.

První výherce hlavní výhry v Eurojackpotu na Slovensku by si měl pospíšit

Pro Slovensko je 1,6miliardová výhra prvním větším úspěchem v loterii Eurojackpot. Od roku 2015, kdy se Eurojackpot na Slovensku hraje, dosud nikdo hlavní výhru nebral. Každopádně by neměl výherce slovenského Eurojackpotu usnout na vavřínech, protože na vyzvednutí výhry má pouhých 35 dní… to už lze lehce propásnout, že?

Ohodnoťte post

2 komentáře

 1. Anonym

  Dobrý den, tady čtu, že sázející na Slovensku zaplatil 160,- Kč za jeden sloupek s doplňkovou hrou na dvě slosování.
  Tudíž jeden sloupek za 80,- Kč. Můžete mě vysvětlit, proč já platím za jeden sloupek s doplňkovou hrou 100,- Kč?
  Děkuji. Míra

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   u nás stojí 1 sloupec Eurojackpotu 60 Kč a na Slovensku 2 eura (zhruba 55 Kč).Rozdíl je proto, že Eurojackpot je počítán v eurech a nikdo přesně neví, jaký bude kurz, tudíž je potřeba určitá rezerva a počítá se kurz 30, i když je o něco méně. Peníze takto inkasované navíc se v ČR používají na bonusy, jako je třeba Český pátek o automobil a podobně.

   Doplňková hra u nás stojí 40 Kč a na Slovensku 1 euro (zhruba 27 Kč). Tady už ale nejde o společnou hru. Naše Extra 6 je něco jiného než na Slovensku obdobný Joker. Každá loterijní společnost si určí, jestli doplňkovou hru mít bude či nikoliv, za jakou cenu bude a s jakými možnými výhrami.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru