«

»

Pozor podvod – neplaťte za falešné tipy na výhru ve Sportce!

Foto: pixabay

Sázkaři by se teď měli mít obzvlášť na pozoru. Především ti, kteří v touze vyhrát ve Sportce pomalu ztrácejí soudnost a jsou ochotni přistoupit i k ne úplně vytříbeným krokům. Řeč je o podvodných emailech a webových stránkách, které se v poslední době šíří internetem a slibují zaručené tipy na výhru ve Sportce.

Zaručí dvojitá platba výhru?

Když si zaplatíte nejen za plný tiket Sportky, nýbrž i za tip na šťastné výsledky Sportky, měla by být šance na výhru větší, viďte. Přece se říká: „za více peněz, více muziky”. To by si ovšem z vás někdo nemohl dělat legraci. Podvodná společnost, která nese výstižný, leč úplně zcestný název „Tip na výhru” rozesílá emaily, ve kterých slibuje, že zájemci prozradí zaručené výsledky slosování s téměř 80% šancí na výhru.

Co za to chce? Samozřejmě peníze! Za pár stokorun jsou šťastná čísla vaše. A že nevyhrají hned napoprvé? Nevadí! Podle společnosti budou vámi zaplacená čísla vylosována maximálně napodruhé. To jen, abyste hned po prvním slosování Sportky nepropadali panice, že jo. Navíc ani nevadí, pokud jednotlivé sázky nestíháte sledovat. Společnost prý zná tipy na šťastná čísla už i na pár slosování dopředu.

A kdo že to dává tipy na šťastná čísla? Prý speciální počítač, který čísla generuje podle osvědčeného algoritmu. Případ se dostal i do pořadu Josefa Klímy, ve kterém se reportéři snaží zjistit více. Ale jak to tak bývá, všichni jmenovitě zúčastnění vlastně vůbec neví, o čem je řeč!

Web „Tip na výhru” ale není jediný, existuje i další s o dost vtipnějším názvem „Vsaď chytře”, který zaručuje ještě větší šanci vyhrát, protože zaměstnává tým odborníků – mezi nimi je i věštec, statistik a astrolog.

Společnost Sazka se od tohoto případu distancuje

Společnost Sazka se od tohoto případu distancuje a s úsměvem dodává, že tohle není jediný, první ani poslední pokus přiživit se na jejím jménu. Dokonce prý už do společnosti došel i výhružný dopis, v němž anonym po Sazce požadoval milióny, jinak prý pustí do éteru výherní výsledky Sportky. Bububu… to by Sazka mohla risknout, co? Vyplacený Superjackpot Sportky miliónům sázkařů, nebo zaplacené výkupné jednomu vykukovi, co je asi lepší?

Pokud tedy podvodný email dostanete, rovnou ho smažte a spolehněte se na svá čísla. Šance na výhru totiž bude úplně stejná.

Video zde: Po stopách firmy, která slibuje, že vám zajistí výhru ve Sportce

3/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru