«

»

Praktické vánoční dárky za nepraktické ceny

Foto: pixabay

Jak přežít Vánoce? Zbytečně se necukat a prožít vánoční svátky s úsměvem na rtu…, a to i po tom, co se na vašem bankovním účtu prožene uragán s názvem vánoční nákupy. Vánoce nejlépe přežijete tak, že se budete držet tradic. Pod stromečkem tedy nesmí chybět ponožky a další věci denní potřeby… Překvapí vás, že i na ně budete potřebovat trefit výhru v Korunce!

Ponožky za 1200 dolarů

Pokud si pod pojmem ponožky za 1200 dolarů (to je v přepočtu přes 27 tisíc korun) představíte celý šuplík těch nejluxusnějších párů, jste na omylu. Za 1200 dolarů si můžete pořídit jeden pár luxusních ponožek od společnosti Falke. Co je na nich tak výjimečného? Samozřejmě že materiál! Až vám výherní výsledky Korunky do klína snesou výhru, můžete preferovat vikuní vlnu. Ta pochází ze srsti alpaky zvané vikuňa, která žije na vrcholcích And.

Vlna z této lamy je považována za jednu z nejdražších na světě. Protože má vlna velmi specifickou skořicovou barvu, nikdy se nebarví. Obchod s vlnou těchto lam je velice přísně střežen. Vlna se může z dospělé alpaky ostříhat pouze jednou za dva roky, přitom nesmí být zvířeti ublíženo. Firmy, které chtějí prodávat a dále distribuovat produkty s touto luxusní vlnou, musí mít zvláštní povolení. A pak se nedivte, že na jeden pár ponožek potřebujete šťastná čísla v Korunce!

Hrnec za 10,5 milionu korun

A protože celkem pravidelně se pod vánočním stromečkem objevuje také nádobí, ani letos nesmí chybět. Pokud vám loterie Korunka přihraje milionovou výhru, můžete zkusit vypátrat hrnec ze zlata a diamantů, který asi před deseti lety nabízel čínský výrobce luxusního nádobí Fissler China. Hrnec ze zlata a s diamanty byl každému zákazníkovi tehdy dovezen v luxusním voze Rolls-Royce a ti, kdo si hrnec objednali, byli následně pozvání do jedné z nejlepších restaurací v Evropě… Možná si právě takový hrnec přejí vaše drahé polovičky, aby už nemusely vařit, protože postavit takový hrnec na plotnu, je jako spláchnout výherní tiket do záchodu.

Luxusní kolo seženete pod milion

A kdybyste po výhře v Korunce přece jen nechtěli moc utrácet, můžete být klidní. U české společnosti Festka pořídíte luxusní kolo s prvky z 24karátového zlata s cenovkou pod milionem. Je to celkem nedávno, co si u společnosti, která se zabývá výrobou honosných jízdních kol na zakázku, kolo objednal vášnivý sběratel porcelánu z Thajska a zaplatil za něj v přepočtu přes 800 tisíc korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru