«

»

Přání vyhrát v loterii vložil do padající hvězdy

Foto: pixabay

Student E. Alakbarov z Nového Mexika věří, že když padá hvězda, má si člověk něco přát. Proto, když se vracel z práce v noci domů a uviděl padat hvězdu, vyslovil přání „chci být milionář”. Nutno podotknout, že Alakbarov si byl plně vědom toho, že aby se mu přání splnilo, musí přiložit ruku k dílu. Hned druhý den si proto vsadil svá šťastná čísla do loterie Powerball. Nicméně pak na přání být milionářem nejspíš na chvíli zapomněl, protože výherní tiket na 1 milion dolarů nosil neověřený v kapse téměř tři týdny. Kolik asi lidí to má s výherním tiketem Sportky podobně?

Když vám v trafice řeknou, že máte zavolat loterijní společnosti, je to předzvěst opravdu velké výhry

Když se student z Nového Mexika znovu nacházel u trafiky, vzpomněl si na nedávné sázky a rozhodl se nechat tikety ověřit. Dohromady měl v kapse asi tři neověřené tikety. Jeden byl nevýherní, druhý vyhrál asi 7 dolarů. U třetího se obsluha trafiky na chvíli odmlčela. Pak tiket podala zpátky Alakbarovi s tím, že musí volat loterijní společnosti, protože se jedná o vyšší částku. Alakbarov si pomyslel, že konečně vyhrál alespoň 100 dolarů. Z omylu ho však vyvedl prodavač, který mu řekl, že takovou částku by mu vyplatil, protože má dovoleno vyplácet do částky až 600 dolarů.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak byste asi zareagovali, kdyby vám obsluha trafiky sdělila, že jste majitelem milionových výherních výsledků Sportky? V případě, že vás tato situace děsí a informaci o výhře v loterii si chcete vychutnat v soukromí, sázejte online. Informace o výhře ve Sportce vám potom přijde na email a vy budete první, kdo se o ní dozví.

Zjistil, že je milionář a ostatním sázkařům vzkazuje „nevzdávejte se!”

Jakou radu byste ostatním sázkařům dali vy, kdybyste vyhráli ve Sportce nebo v jiné loterii? Alakbarov vzkazuje hlavně se nevzdávat. Ani on výhru nečekal. Když potom doma kontroloval svůj tiket, zjistil, že vyhrál ne 100, ani 1000, nýbrž 1 000 000 dolarů (to je v přepočtu přes 21 milionů korun).

Z výhry plánuje splatit studentskou půjčku a vystudovat další obor, teď už ze svého.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru