«

»

Pravděpodobnost na získání milionových výher v loterii je velmi malá, muži z Kanady se však podařilo vyhrát už dvakrát!

Foto: ctvnews.ca

Na získání výhry měl méně šancí, než na výhru 1. místa ve Sportce

Velké většině loterijních sázkařů se za dobu svého sázení nepodaří vyhrát svůj vysněný jackpot ani žádnou milionovou výhru za celý život. Jistý devětašedesátiletý Kanaďan Jules Parent měl však více štěstí, než drtivá většina ostatních hráčů, jelikož za posledních 10 let získal už dvě výhry přesahující v přepočtu 20 milionů korun. Jules se přiznal, že sázení společně s lovem, procházkami a rybolovem má téměř jako koníčka.

Při své 20milionové výhře měl přitom velmi mizivou šanci na její získání, a to zhruba 1 : 23 000 000, což je asi 3x menší pravděpodobnost, než kterou za výhru 1. místa nabízejí Sportka výsledky, protože ta je při dvou tazích zhruba 1 : 7 000 000. A teď si představte, že tento šťastlivec vyhrál 2x!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru