«

»

Před koncem roku vydal australský Powerball svůj v přepočtu 1,5miliardový jackpot!

Foto: pexels

100 milionů australských dolarů se v Powerballu bude rozkrajovat na tři díly. Těsně před koncem roku totiž padl jackpot australské loterie Powerball a z losování povstali tři výherci. V přepočtu je to více než 1,5 miliardy korun. Přesně tolik nebo i více vám může přinést Eurojackpot. Stačí trefit ta správná čísla.

Dva výherci už se k výhře přihlásili

Poslední čtvrtek roku 2022 se ukázal být tím nejšťastnějším dnem pod sluncem, alespoň pro tři výherce australského Powerballu. Ti si totiž rozkrájejí jackpot v přepočtu 1,5 miliardy korun. Půl miliardy pro každého, to by rozhodně nebyly špatné Eurojackpot výherní výsledky, co říkáte? Zatímco dva výherci se k výhře přihlásili těsně po jejím zveřejnění, třetí s tím zatím otálí. Možná ještě ani netuší, že mu sázka do Powerballu změnila život.

Úplně na větvi je z výhry mladá maminka z městečka Durack ve státě Queensland, která po tom, co se o výhře dozvěděla, začala hlasitě křičet v kuchyni. Její děti si prý myslely, že narazila na švába. Důvod však byl mnohem veselejší. Už teď si je mladá žena jistá, že výhra změní její rodině život od základů. Přesto odmítá, že by sekla s prací. Tu totiž miluje a finance navíc jí dávají prostor na další projekty.

Druhým známým výhercem je muž ze Sydney, který si po telefonátu od loterijní společnosti začal neustále opakovat větu, že „odteď si bude v životě dělat jen to, co chce”. A má pravdu! Také výhra v Eurojackpotu vám dá do rukou otěže vašeho vlastního života. Žádný šéf, strach z nezaplacených složenek nebo včasné vstávání do práce… takový je život milionářů.

Výherní čísla, která můžete klidně použít

A pokud se o podobnou trefu snažíte v českém Eurojackpotu, neváhejte si na pomoc vzít šťastná čísla australských sázkařů. Je to 9, 26, 4, 23, 22, 6, 24 a dodatkové číslo 18.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru