«

»

Před koncem roku z Lotta vyždímaly jeden milion eur

Foto: depositphotos

Skupina asi dvaceti kamarádek z Velké Británie společně sází už dvacet let. Nikdy se však dámy, které si mimochodem nechávají říkat „lottery ladies”, nesetkaly s větší výhrou. Štěstí se na ně usmálo teprve nedávno. Ještě před koncem roku 2020 stihly z loterie Lotto vybrat jackpot v hodnotě 1 milion eur. Každá si tedy ze hry odnesla svou část – 50 tisíc eur (to je v přepočtu něco přes 1,3 milionu korun). Takové výherní výsledky Sportky by se hodily každému, že?

Shelley Samuels a její kamarádky zakončily covidový rok 2020 stylově

Shelley Samuels – vedoucí skupiny nadšených sázkařek už měla co do činění s mnohem nižšími výhrami. Ty obvykle lottery ladies používaly na další sázky. Proto, když v emailu našla zprávu od loterijní společnosti s gratulací k výhře, myslela si, že jde znovu o podobně malou částku. Když se však konečně proklikala na svůj účet, zjistila, že spolu s kamarádkami vyhrála 1 milion eur. To je 50 tisíc eur pro každou. Do loterijní společnosti Shelley ještě pro jistotu zavolala, aby měla jistotu, že se nespletla. Teprve potom obvolala všechny své sázející kamarádky. A jak byste na informaci, že jste vyhráli ve Sportce, reagovali vy? Shelley a její skupina sázkařek nemohla těžký rok 2020 zakončit lépe.

S penězi mají mnoho plánů

Snad neexistuje hráč, který by si po výhře ve Sportce nedělal plány, jak s penězi naložit. I lottery ladies mají mnoho plánů. Většina ze skupiny chce po výhře finančně přilepšit svým rodinám. Dámy sázkařky a nově i výherkyně chtějí dále vylepšit své bydlení a udělat si radost něčím, co si před výhrou v Lottu nemohly dovolit. Kromě toho hodlají lottery ladies i nadále sázet. Když se na ně štěstí usmálo jednou, proč by si k nim cestu nemohlo prorazit znovu?

A jakou taktiku pro výhru ve Sportce zvolíte vy? Lottery ladies sázely společně. Sice musely výhru rozkrájet na dvacet dílů, kolik z nich by ale dokázalo samostatně pravidelně sázet za plnou cenu tiketu po dobu dlouhých dvaceti let? Tak si alespoň rozdělily náklady na úspěch v loterii, které za dlouhé nevýherní období nejspíš nebyly nejnižší.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. Anonym

    J to hezký ale nic moc

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru