«

»

Před prohlídkou u lékaře rozhodně loterijní los nestírejte… mohl by vám zvednout tlak

Foto: pixabay

Osmapadesátiletá Caroline Walsh pravidelně stírá losy spolu se svými dvěma syny. Jeden takový se rozhodla setřít i v čekárně u doktora, kde šla na preventivní zdravotní prohlídku. Jelikož vyhrála 300 tisíc liber, vypadal podle toho i její tlak při měření. A kdy vám výhra ve Šťastných 10 naposledy zvedla tlak?

Každý se teď těší na třetinu své výhry

Pravidelné pokusy o výherní výsledky Šťastných 10 se mohou neblaze promítnout do vašeho rozpočtu. Zvlášť, pokud nemáte šťastnou ruku. Pak zbývá buď nesázet, nebo se zapojit do skupinové sázky. Právě tak se o náklady na štěstí v loterii podělila osmapadesátiletá žena v důchodu se svými dvěma syny. Oba jsou dospělí, ale se svou maminkou jsou neustále v kontaktu. Jednou z jejich společných aktivit, kromě nedělních obědů, je pravidelné sázení. To se jim stalo osudným. V jednom z posledních losů Národní loterie jejich maminka setřela výhru 300 000 liber (to je v přepočtu něco přes 8,8 milionu korun). Takovou sumu lze vyhrát také ve Šťastných 10.

Los setřela, když čekala u doktora

Caroline Walsh z Anglie nepatří k těm nejtrpělivějším. Pokaždé, když koupí los, nemůže se dočkat, až ho setře. Donedávna z losů vypadly jen malé výhry, které pokryly maximálně náklady na další sázení. Teď se ale stalo něco neskutečného. V čekárně u svého lékaře musela žena skrývat nadšení. Když sfoukla poslední drobky z losu, zjistila, že se jí shoduje hned několik čísel a ona je výherkyní 300 000 liber. No zkuste si výhru ve Šťastných 10 vydýchat, když vám bezprostředně poté mají měřit tlak! Caroline také měla svému doktorovi co vysvětlovat. Protože však nechtěla výhru v loterii prozradit dřív, než o ní řekne svým synům, lékaři zalhala, že chvíli předtím dobíhala autobus.

Každý se teď těší na svůj třetinový podíl. 100 tisíc liber pro každého, to už je pěkná sumička, která umí změnit život. Podobně jako výhra ve Šťastných 10.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru