«

»

Předčasně plánovali, co s výhrou ze Sportky, nakonec opravdu trefili 2 miliony

Zdroj: Sazka, Foto: pexels

Sny se rázem mohly změnit ve skutečnost

Jednou ze 100 výherců dvou milionů korun z doplňkové hry Sportky – Milionový déšť, je matka dvou dětí, která si svůj první tiket vsadila už před zhruba 10 lety. Ačkoliv si žena vsadí jen zřídkakdy, tak už párkrát získala několik stokorun. Sumu činící 2 000 000 korun vyhrála ale poprvé.

Když po vsazení tiketu přišla žena domů, probírala se svým manželem a dětmi, za co by případnou výhru utratili. Děti okamžitě věděly, co by si za peníze koupily. Byla by to dovolená u moře. Rodina nakonec díky Sportce opravdu balík peněz vyhrála. Společně se tedy dohodli, že co nejdříve vyrazí k moři do Egypta. Za další část peněz hodlá výherkyně a matka v jednom udělat dětem pohádkové Vánoce s haldou dárků. Zbytek výhry chce schovat na horší časy, protože nikdy nevíte, co se může stát.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru