«

»

Předražený hadřík od Applu už do Vánoc nejspíš neseženete

Foto: pixabay

Nechceme vás prudit, ale je nejvyšší čas shánět vánoční dárky. U některých je potřeba si zvlášť pospíšit. Například předražený hadřík na monitory od Applu už nejspíš do Vánoc neseženete. I přes jeho vysokou cenu je po něm velká poptávka. Ale klid, působivě zabalený plný tiket Eurojackpotu to jistí!

Na některé dárky k Vánocům je potřeba vyhrát v loterii

Výherní výsledky Eurojackpotu nikdy nevhod nepřijdou. Obzvlášť vítaným hostem jsou v období Vánoc, kdy přání našich blízkých drtí naše peněženky a lustrují bankovní konta. Sháníte-li dárek pro náročného jedince, který si potrpí na luxus, máme pro vás tip. Je jím čistící hadřík od společnosti Apple, která vám jej prodá za směšně vysokou cenu 590 Kč. S výhrou v Eurojackpotu v kapse vám tato částka může přijít jako pár drobných, i s obřím kontem je však potřeba přiznat si, že se jedná o obyčejný hadřík na otírání monitorů, který běžně seženete jinde za méně než sto korun. Směšně vysoká cena není společnosti Apple vytýkána poprvé. Dříve společnost svým fanouškům vyrazila dech doplňující sadou čtyř koleček k počítači za téměř 21 tisíc korun.

Co je na hadříku za šest stovek tak zvláštního?

Možná přece jenom budete chtít hadřík od Applu svým blízkým pořídit, výhru v Eurojackpotu na něj koneckonců nepotřebujete. Pak vás bude zajímat, co stojí za jeho vyšší cenou? Odpověď je jasná – logo nakousnutého jablka přece! I když hadřík slibuje dokonale čistý displej díky nanovláknům, kromě loga na něm nic zvláštního nenajdete. Na stránkách společnosti se dokonce ani nedočtete, jak je hadřík velký. S objednávkou ale nemeškejte. Nejste totiž jediní, kdo chce touto věcičkou potěšit sebe a své blízké. Apple hlásí, že momentálně je hadřík dostupný až koncem listopadu, kdy doplní jeho zásoby.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru