«

»

Představte si, že štěstí Sportky polapíte dvakrát na stejná čísla

Foto: depositphotos

Vyhrát v loterii je úkol pomalu na celý život. Však se také ze všech koutů sázkařského světa dozvídáme, že ten či onen výherce výherní výsledky Sportky trefil až po dlouhých letech sázení. Potom ale nechápeme troufalost jednoho Francouze, který se asi před deseti lety pokusil navnadit štěstí v loterii už podruhé na stejná čísla a ono to vyšlo! Že by bylo štěští až tolik unavené? Každopádně klobouk dolů, protože to se jen tak někomu nepodaří.

První výhra v roce 1996, druhá o 15 let později

Případ dvojnásobného výherce z Francie, který i podruhé vyhrál na ta stejná čísla, otřásl veřejností asi před devíti lety. Nejmenovaný Francouz sázel už od roku 1976… vyplatilo se. V roce 1996 poprvé vyhrál větší částku v Lotu. Domů si tehdy odnesl asi 2,8 milionu eur.

Je to neuvěřitelné, ale o patnáct let později se štěstí na ta samá čísla přilepilo znovu. V roce 2011 vyhrál přes 3 miliony eur. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, protože vícenásobných výherců Sportky a jiných loterií po světě běhá spousta. Bizarní na tom je fakt, že Francouz štěstí nalákal na ta stejná čísla jako minule. A teď si sami popravdě odpovězte na otázku: vážně byste po výhře ve Sportce znovu vsadili ta samá čísla? Tehdy loterijní společnost Loto vypočítala, že pravděpodobnost, že v loterii trefíte šest výherních čísel dvakrát, je jedna ku 363 bilionům.

Francouz měsíčně prosází asi 1000 eur

Nevíme, zda dotyčný Francouz pořád sází a jak se mu daří. Před devíti lety však loterijní společnosti prozradil, že měsíčně dá na sázky přes 1000 eur. Myslíte, že štěstí ve Sportce by vám bylo více nakloněno, kdybyste měli na sázky rozpočet necelých 30 000 korun? Vzhledem ke štěstí, které Francouz měl, možná ano… možná je právě tohle recept na výhru v loterii, jenže kde na to brát?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru