«

»

Předurčuje příjmení výhru v loterii?

Foto: pixabay

Kde kdo vám může tvrdit, že výhra v loterii je podmíněna dvěma věcmi. Zaprvé tím, že se vůbec nějaké loterie zúčastníte. Tou druhou podmínkou je samozřejmě náhoda. Co když ale existuje ještě něco, co výhru ovlivní? Třeba vám výhru v Eurojackpotu do vínku vložily už vaše sudičky. Nebo vám ji předurčují jiné věci. Co třeba vaše příjmení? Podle nás by měli lidé, kteří nesou příjmení, jako je Boháč, Boháčová, Bohatý, Bohatá, štěstí v loterii minimálně zkusit. Co teprve ten, který nese příjmení Milion nebo Milionová. A že takoví opravdu existují!

Netradiční příjmení Milion/Milionová

Když už vám Eurojackpot výsledky nepřinesou výhru, můžete být rádi za to, že máte alespoň milionové příjmení. Tedy nejspíš ne přímo vy, ale ti, jimž bylo toto příjmení přiděleno. Až dvě desítky lidí se v Česku představují jako „Milion”. Další pak jako „Milionová”. No není to krásná jazyková hříčka? Vsadíme se, že tito lidé to mají se seznamováním mnohem snazší, protože jen samotné jejich příjmení přinese první zajímavé téma k hovoru.

A co teprve, když si pan Milion nebo paní Milionová přijde pro milionovou výhru v milionové loterii Sportka nebo Eurojackpot. Máme za to, že tito lidé, ač běžně loterii třeba nesázejí, by se měli o výherní výsledky Sportky či Eurojackpotu alespoň jednou v životě pokusit.

Jen tak na okraj – pan Šťastný nebo paní Šťastná by pro změnu mohli vyzkoušet auru svého příjmení v loterii Šťastných 10.

Výhra v Eurojackpotu může být nakloněna komukoliv z vás

S příjmením si však rozhodně nemusíte lámat hlavu, to my jsme toto téma nahodili jen tak pro zajímavost. Výherní výsledky Eurojackpotu totiž mohou být nakloněny komukoliv z vás. A můžete mít klidně nejběžnější příjmení u nás – Novák, můžete se jmenovat pan Chudý a klidně můžete bydlet i v městské části Prahy se zajímavým názvem – ve Spořilově.

Stačí si vsadit a pak už jen vydržet do slosování, které v případě Eurojackpotu probíhá vždy v pátek. A trefíte-li se zrovna do Českého pátku (minimálně každý třetí pátek v měsíci), můžete kromě hlavní výhry hrát i o věcné ceny, které soutěž zpříjemňují.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. obyčejný člověk

    Samozřejmě, že první předpoklad výhry je podat si sázku = vsadit. A potom už existuje fakt, jestli náhoda zapracuje, nebo nezapracuje. Jestli se to štěstí dostaví, nebo přijde příště. Za dost podstatné považuji zvážit, kde, kdy sázku podat. a jestli jí vůbec v tento čas podávám. Ptám se, co říká a jak mě radí moje intuice, jestli to zase nebudou jenom vyhozené peníze. Pokud si podávám sázenku osobně u přepážky, což dělám nejčastěji, velice důležitou roli pro mě hraje skutečnost, kdo za tou přepážkou vůbec stojí. Zvažuji, jestli ta osoba může být prostředníkem toho mého štěstí = té náhody. Je li tam pro mě sympatická osoba, je to pro mě vždycky dobré znamení. někdy se ale stává, že tam je osoba, která mě sympatická není, nebo bych jí třeba už nechtěl nikdy ani potkat – není příjemná, není ochotná, je mrzutá, a tak raději rychle odejdu a zkusím jít někam jinam, kde hledám tu osobu s pozitivní aurou.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru