«

»

Přehlédla se a myslela, že budou mít na novou koupelnu, přitom měli na fungl nový život!

Foto: pixabay

Výhra v loterii vás může překvapit kdekoliv, třeba na dětském představení. A protože i výherní čísla Korunky či jiné loterie mohou být nepřehledná, je možné, že na první pohled vůbec nezjistíte, kolik jste to vlastně vyhráli. Něco podobného se loni před koncem roku stalo ženě z Bexhillu, když jí rozrušený manžel ukazoval výherní tiket.

Skvělé, alespoň budeme mít na novou koupelnu

Zjistit, že vám na bankovní účet míří milionové výherní výsledky Korunky a zároveň přijít včas na dětské představení, to se příliš neslučuje. Své o tom ví téměř padesátiletý Paul McDonald, který v britské národní loterii vyhrál 1 063 516 liber (to je téměř 32 milionů korun). Nečekanou novinku se pokoušel vydýchat a na představení své dcery snad ani nechtěl jít. Potom si však uvědomil fakt, že nejlépe ze sebe úžas z výhry v loterii dostane tak, že parádní novinku sdělí své ženě, která už seděla v hledišti.

Když si sedl vedle své ženy a roztřesenou rukou jí ukazoval výherní tiket, její reakce ho naprosto ohromila… místo radosti řekla jen „hm, aspoň budeme mít na novou koupelnu…”. Později vyšlo najevo, že se přehlédla, protože si myslela, že vyhráli částku 1600 liber (to je 48 tisíc korun).

Konečně správná reakce z pohádkové výhry

Paul se tedy rozhodl počkat na konec představení. Během cesty domů vytáhl tiket znovu a přikázal své ženě, aby se na něj podívala pečlivěji. Když žena zjistila, že jsou z nich milionáři, skočila Paulovi kolem krku, začala skákat a vřískat radostí… zkrátka konečně se dostavila ta správná reakce z pohádkové výhry, kterou Paul očekával už v sále na divadelním představení.

Po tom, co výhru rozdýchali, shodli se oba na tom, že pracovat nepřestanou, i když by mohli. Místo původní práce se však zaměří na něco, co je bude i bavit a třeba i za méně peněz. Ovšem také si hodlají pohádkovou výhru pořádně užít a nějakou dobu cestovat. A jak byste výhru v Korunce oslavili vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru