«

»

Přes 20 milionů vyhrála díky online sázce

Foto: pexels

Šanci na výhru máte pochopitelně i při sázení online

Sázenku loterijních her jako je Sportka či Eurojackpot, nemusíte vždy vyplňovat jen v papírové podobě nebo svá čísla nahlašovat obsluze loterijního terminálu. Už dlouhou dobu Sazka nabízí i sázení online, které vám umožní si vsadit z pohodlí vašeho domova. A stačí vám na to pouze internet, počítač nebo mobil či tablet. Jak u normálního sázení Sportky, tak i u toho online platí jedno důležité pravidlo. A to takové, že musíte být starší 18 let.

Sázení online využila i Američanka Mary Evansová z Mechanicsville ve Virginii, která v Powerballu v druhé půli ledna vyhrála 22,8 milionu korun. K vyhrání jackpotu jí chybělo jen jedno číslo, a proto se musí spokojit “jen” s dvaadvaceti miliony.

Mary se pro online sázku rozhodla z toho důvodu, že nemusí navštěvovat žádnou z poboček loterie, trafiku ani jiný obchod. Zkrátka nemusí vystrčit paty z domu. Při vyplňování sázenky kromě čísel zaškrtla i předplatné online, tudíž byl její tiket následně platný na několik slosování dopředu.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru