«

»

Přes půl milionu korun vyhodili do odpadkového koše, pak sumu hledali v šestitunové hoře odpadků

Foto: pixabay

O faktu, že byste to s jakýmkoliv úklidem neměli tolik přehánět, svědčí příběh nepozorné rodiny s Ohia, která při úklidu domu své babičky omylem vyhodila obálku, ve které bylo 25 tisíc dolarů (to je přes půl milionu korun). Nejlepší je mít svou výhru v Eurojackpotu hezky na účtu a na úklid si platit profesionála!

Zběsilý úklid a ještě zběsilejší telefonát na skládku odpadů

Je hezké, když vám rodina čas od času přijde vygruntovat byt, protože jste ve vysokém věku a vaše síly už na to nestačí. Pořádný úklid babiččina domu měla v úmyslu také rodina s Ohia. Její členové se do čištění, drhnutí a vynášení odpadků pustili tak důkladně, že přitom vyhodili obálku s penězi, ve které bylo v přepočtu více než půl milionu korun. Takovou sumu vám mohou přinést také výherní výsledky Eurojackpotu.

V tomto případě však o žádnou výhru v loterii nešlo. Babička peníze poctivě šetřila. Když pak svému synovi připomněla, že se v šuplících nachází i obálka s tučným obsahem, krve by se v něm nedořezali. V mysli mu totiž vytanulo, jak nějaká obálka letěla i s dalším nepořádkem do popelnice. Při představě, že jen tak vyhodili půl milionu korun, se mu dělalo nevolno. Zvládl ale rychle vytočit číslo skládky odpadu, kam peníze putovaly.

Díky rychlému zásahu se peníze našly

V tu chvíli to bylo to jediné, co mohl udělat. Jen se modlil, aby už nebylo pozdě. Když totiž popelářská auta odpad vysypou, ihned se do práce pustí bagry, které hromady odpadků srovnávají se zemí. Tahle přijít o výhru v Eurojackpotu by si nikdo nepřál. Ale stalo se a celoživotní úspory byly v ohrožení.

Naštěstí se ukázalo, že telefonát přišel za pět minut dvanáct. Ke skládce se už blížil popelářský vůz, který kromě hromady odpadků vezl i půl milionu. Jakmile se vůz s půlmilionovým obsahem podařilo oddělit od ostatních, vrhli se na horu odpadků pracovníci skládky, kteří obálku i s penězi našli. Je jasné, že každý z nich si během této směny přišel na pořádné dýško.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru