«

»

Při jakých příležitostech si vsadit Eurojackpot?

Foto: depositphotos

Pokud zrovna nepatříte k těm, kteří si do loterie Eurojackpot vsadí jen tak pro nic za nic, zrovna pro vás máme seznam příležitostí, které byste určitě neměli přehlédnout. Mezi sázkaři totiž obecně kolují dvě teorie výhry v loterijních hrách.

Teorie, které vám zajistí ty správné Eurojackpot výsledky

Dvě nejoblíbenější teorie sázkařů mají následovné znění:

  1. Pokud zjistíte, že u vás stojí štěstí, vždy ho využijte i ve prospěch loterijní hry.
  2. Pokud naopak cítíte, že se vám smůla lepí na paty, štěstí na ni zkuste přilepit.

Ať tak či tak, je vidět, že sázkaři se nikdy nevzdávají. Vždyť o tom loterijní hry jsou. Cítíte se neuvěřitelně šťastní? Tak si v euforii vsaďte Eurojackpot. Nebo vám naopak nic nevychází? Smůlu zkuste obrátit v Eurojackpot.

Příležitosti vhodné pro vsazení Eurojackpotu

  1. Narození potomka

Kdy jindy si vsadit Eurojackpot, když ne v den narození vašeho syna nebo dcery? V tu chvíli cítíte tolik radosti, že snad ani není možné, že by se na vás Eurojackpot neusmál. Koneckonců můžete hned část peněz z výhry uložit svému dítku na jeho spořicí účet.

  1. Zvládnutí maturity, vysoké školy nebo řidičáku

Výsledky Eurojackpotu můžete večer v televizi sledovat už hezky v klidu, bez obavy ze zkoušek. Vy jste je totiž zvládli a navrch jste si vsadili Eurojackpot. Kdyby vyšlo i toto…

  1. Přijetí do nové práce

I úspěšně zvládnutý pohovor se dá oslavit tak, že si kromě otevření láhve šampaňského také vsadíte Eurojackpot. Miliardy na vašem účtu potom prověří, jak doopravdy jste o tuto práci stáli. Zůstali byste v ní i s výherním tiketem v ruce?

  1. Všechno, na co sáhnete, se vám daří

Někdy se to zkrátka stane, že cítíte, že všechno štěstí světa stojí při vás. Vše, na co sáhnete, se vám podaří. Proto tento moment nepropásněte a vsaďte si Eurojackpot.

  1. Nic vám nevychází

Skutečnost, že loterii se dá hrát i bez štěstí za zadkem dokazuje fakt, že řada výherců Eurojackpotu byla před výhrou úplně na dně. Neměli kde bydlet a procházeli těžkým životním obdobím. Pak stačil jeden nápad vsadit si a život se jim otočil vzhůru nohama.

Pokud ani k vám štěstí nejde dobrovolně, zkuste ho na smůlu, která se vám lepí na paty, prostě přilepit.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Bezradný v nouzi

    Jsem ten případ, uvedený pod bodem 5) = úplně na dně, fyzicky i duševně zcela vyčerpaný, bez finančních prostředků. Proto si ten eurojackpot vsadím, jakmile pro to bude vhodná doba = především příznivé období podle horoskopu, nebo až budu mít ten pocit, že teď to zkrátka vyjde, když si vsadím. Nechci jen tak střílet do hejna vrabců na obloze a myslet si, že když se do nějakého strefím, tak je výhra moje. Až bude trochu příznivá doba, to je až v horoskopu budu mít, že teď je příznivá doba, kdy mohu něco vyhrát tak vsadím. Nebo až budu mít ten pocit, že teď přišla ta pravá chvíle.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru