«

»

Při kontrole tiketu se přehlédl a málem přišel o desítky milionů

Foto: pexels

Na oslavu dostal tousty a pivo

Kontrolovat vsazené tikety jde několika způsoby. Lze je donést na některé z prodejních míst, kde je obsluha zkontroluje pomocí terminálu. Také je možné naskenovat jej do mobilu pomocí aplikace, která vám vzápětí oznámí, zda jste se stali či nestali vítězem. Další možnost je postaru, kdy vsazená čísla zkontrolujete sami s těmi výherními.

A právě poslední možnost se před nedávnem málem vymstila Novozélanďanovi, který takto svůj tiket kontroloval se svou přítelkyní. Ta mu tažená čísla diktovala a on je zároveň sledoval ta na tiketu. Při pohledu na řádky s čísly nemohl najít žádné výherní, a proto se smířil s tím, že se vítězem nestal. Tiket však ihned nevyhodil a později při pití kávy si ho ještě chvíli prohlížel. A v tu dobu to uviděl. Všechna výherní čísla byla seřazena v jednom řádku, což znamenalo jediné. Že se stal vítězem více jak 10 milionů australských dolarů (v přepočtu přes 160 milionů korun).

S výhrou se hned pochlubil přítelkyni a následně i svým rodičům, za kterými se oba poté vydali na návštěvu. Matka mu na oslavu přichystala oblíbené tousty a chlazené pivo. Co s tolika penězi muž udělá, nemá ještě úplně vymyšlené. V jednom má ale jasno. V práci ho už nikdo neuvidí.

5/5 - (2 votes)

2 komentáře

  1. filosof

    Zkrátka chce to při kontrole výsledků losování především důslednost. Ale co je veškerá důslednost platná, například mě, když štěstí nepřeje a nepřeje a osud se ke mě staví trvale zády. Nejdůležitější je zkrátka přízeň osudu a jakési vnuknutí = osvícení (nevím kým – duchem svatým ?) , které člověku v pravý čas oznámí, teď přišla ta tvoje pravá chvíle, nesmíš jí promarnit.

  2. Anonym

    Trápí mne jenom otázka, jak si takové štěstí přivolat. Způsob kontroly už pak není rozhodující.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru