«

»

Při sázení loterie je dobré mít také plán B

Foto: pixabay

Patříte mezi pravidelné sázkaře Sportky nebo loterie Šťastných 10? V tom případě také doufáte v to, že vám jednoho dne výsledky Šťastných 10 přinesou výhru, že? Jenže pravděpodobnost výhry v jakékoliv loterii je srovnatelná s hledáním jehly v kupce sena. A proto je lepší mít také plán B. Když plán A coby výhra v loterii nevyjde, poslouží plán B jako dobrý most pro to, abyste se přes tuto událost mohli přenést. A vůbec to nemusí znamenat, že plán B je o dost horší variantou. V tomto případě jsme se rozhodli nastínit vám ho v podobě práce snů, do které se budete těšit.

Co uděláte po tom, co vám výsledky Šťastných 10 nebo kterékoliv jiné loterie přinesou výhru?

Ať už hráči zkouší své štěstí ve Šťastných 10 nebo v kterékoliv jiné hře, nejčastějším plánem do brzké budoucnosti po výhře je položit šéfovi výpověď na stůl… v tom lepším případě. Někdo má šéfa a práce natolik plné zuby, že by po něm raději hodil do výpovědi zabalenou cihlu. Když Sportka v takových případech nevychází, může to být velmi frustrující.

Naštěstí může vyjít plán B – tedy najít si lepší práci. A ne jen tak ledajakou. Mnoho společností v průběhu roku sem tam vyhlásí tak zvaný dream job, tedy práci snů. Tady radíme přípravu na pohovor neodfláknout.

Práce snů, při které dále můžete sázet Sportku jako koníček

Než se k jednotlivým pracovním inzerátům na práci snů dostaneme, je dobré si říct, že takových nabídek rozhodně není nadbytek, a proto je dobré být ve střehu. Médii už obletěly nabídky jako profesionální testovač matrací, mazlič koček na veterinární klinice, profesionální ochutnávač zmrzliny či správce tropického ostrova. Každý by jistě chtěl pracovat na plný pracovní úvazek jako profesionální divák Netflixu nebo by rád celou pracovní dobu stavěl lego. Všechna tato zaměstnání již byla v nabídce a není vyloučeno, že se jejich inzerce bude opakovat. Tak co, jdete do toho?

Možná právě změnou zaměstnání zjistíte, že výhra ve Sportce už není středobodem vašeho vesmíru, protože jediné co vás na časté prohře tolik štvalo byla právě frustrovanost v práci. Se zaměstnáním snů však i nadále můžete sázet Sportku. Možná, že jakmile zmizí počáteční tlak na výherní výsledky, objeví se výhra!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru